Gdzie oglądać Crystal Palace – Aston Villa? Rozkład jazdy w Premier League na sobotę jest naprawdę ciekawy. O tej samej porze odbędą się bowiem 4 spotkania, a jednym z nich będzie rywalizacja Crystal Palace z Aston Villą, w barwach której wystąpi Matty Cash! Podejrzewam, że wielu polskich kibiców zechce zobaczyć to zestawienie, a kiedy i gdzie je obejrzeć? Tego dowiecie się z poniższego tekstu, do przeczytania którego zachęcam.

Matty Cash od dobrych kilku miesięcy jest czołową postacią Aston Villi. Nic więc dziwnego, że wielu polskich kibiców lubi oglądać spotkania z udziałem Polaka. Starcie Aston Villi z Crystal Palace zobaczyć będzie można na żywo w Viaplay, a poniżej znajdziecie instrukcję, jak zarejestrować się w tym serwisie!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Crystal Palace – Aston Villa

baner viaplay na PL

Crystal Palace – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Jak już pisałem wyżej, spotkanie Crystal Palace z Aston Villą będzie można obejrzeć na żywo w TV! Taką opcję gwarantuje serwis Viaplay, który w sezonie 2022/23 pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej. Jestem przekonany, że wielu polskich kibiców będzie zainteresowanych obejrzeniem meczu z udziałem The Villans, a jeśli jesteś jednym z nich to skorzystaj z oferty Viaplay i ciesz się transmisją live z sobotniego starcia!

Crystal Palace – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

By dodać sobie dreszczyku emocji podczas oglądania darmowej transmisji z meczu Crystal Palace – Aston Villa, warto zagrać kupon u któregoś z legalnych, polskich bukmacherów. W tym miejscu znajdziecie nasz ranking – ich zdaniem nieznacznymi faworytami omawianego zestawienia będą gospodarze, lecz przyjezdni z Birmingham z pewnością nie pozostają bez szans! Tym bardziej warto skorzystać ze streamu online, który oferuje Viaplay i obejrzeć sobotni mecz na Selhurst Park – rozpocznie się on o godzinie 16:00 polskiego czasu.

Gdzie oglądać Crystal Palace – Aston Villa?

Serwis Viaplay, o którym więcej pisałem wyżej oferuje całe spektrum możliwości, by obejrzeć mecz Crystal Palace – Aston Villa. Uczynić to możecie zarówno na smartfonie z systemem Android lub IOS, ale także na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzicie, możliwości jest naprawdę wiele, a Viaplay wciąż poszerza swoją ofertę – tym bardziej warto więc z niej skorzystać i cieszyć się emocjami, jakie dostarcza nam Premier League!

fot. Pressfocus

Kiedy odbędzie się mecz Crystal Palace z Aston Villą?

Mecz Crystal Palace z Aston Villą odbędzie się w sobotę, o godzinie 16:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie Crystal Palace - Aston Villa?

Spotkanie Crystal Palace - Aston Villa obejrzysz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze