Cracovia – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.05.2023

Piłkarz Cracovii podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Cracovia – Wisła Płock? Walka o pozostanie w PKO BP Ekstraklasie będzie toczyć się dosłownie do ostatnich minut finalnej kolejki! Ta zostanie rozegrana w całości w sobotę, a ekipą, martwiącą się o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek jest przede wszystkim Wisła Płock. Nafciarze w decydującym meczu zagrają na wyjeździe z Cracovią, a jeśli nie wiecie, gdzie i jak obejrzeć to starcie, to poniżej znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące transmisji w TV, jak i streamu online!

Cracovia – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

O ile zespół Cracovii w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy zagra o przysłowiowe frytki, o tyle ekipa Wisły musi wygrać i liczyć na potknięcie Śląska Wrocław, by pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywek. Można spodziewać się więc emocji i wrażeń związanych z rywalizacją w Krakowie, która podobnie jak inne mecze 34. kolejki rozpocznie się o 17:30! Niestety akurat tego spotkania nie dane nam będzie zobaczyć na żywo w telewizji, bowiem żadna stacja nie pokaże go na programie TV. Istnieją jednak inne sposoby na obejrzenie tego meczu, o czym w poniższym akapicie!

Cracovia – Wisła Płock: transmisja i stream online za darmo

Wszystkie spotkania PKO BP Ekstraklasy w kampanii 2022/23 możemy śledzić w internecie i oglądać za sprawą tak zwanych streamów online. Mowa tu oczywiście o w pełni sprawdzonej i legalnej opcji, którą swoim użytkownikom oferuje serwis Canal+. Za stosunkowo niewielkie pieniądze możecie otrzymać dostęp do spotkań 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy i śledzić je w sieci, a poniżej znajdziecie więcej szczegółów na ten temat:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z naszego linku: https://zagranie.com/goto/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  4. Ciesz się emocjami piłkarskiej Ekstraklasy!

baner Ekstraklasa

Gdzie oglądać Cracovia – Wisła Płock?

W tak zwanym międzyczasie, warto sprawdzić także inne transmisje na żywo u polskich bukmacherów! A ostatnim, wartym uwagi sposobem na obejrzenie ostatniego meczu 34. kolejki Ekstraklasy będzie transmisja dostępna na smartfony. Jeżeli na takie urządzenie zainstalujecie aplikację mobilną Canal+ i zalogujecie się na swoje konto, to również z tego poziomu obejrzycie starcie Cracovii z Wisłą na żywo i z polskim komentarzem! Pozostało mi już tylko życzyć wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze