Czy będzie transmisja w TV lub stream online z meczu Cracovia – Wisła Kraków? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tym artykule. Derby Krakowa rozpoczną się już dzisiaj o godzinie 17:30, a kibice oczekują świetnego show i nic w tym dziwnego. Biała Gwiazda jest pod ścianą i musi tutaj zgarnąć zwycięstwo, a Cracovia najchętniej przyczyniłaby się do spadku Wiślaków. Jedno jest pewne – bezpośrednie starcie tych drużyn nie będzie nudne!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Cracovia – Wisła Kraków, gdzie oglądać

Dzisiaj wszystkie oczy polskich kibiców będą zwrócone na mecz Cracovia – Wisła Kraków. Derby Krakowa od zawsze są niezwykle emocjonujące, a dzisiaj atmosfera jest jeszcze gorętsza, gdyż Biała Gwiazda może spaść z ligi jeżeli nie zdobędzie tutaj trzech punktów. Obie drużyny zawsze walczą do końca w bezpośrednich spotkaniach, więc możemy liczyć na to, że tym razem widowisko nas nie zawiedzie. Czy Wiśle uda się zdobyć bardzo ważne zwycięstwo? Na pewno warto będzie sprawdzić, gdzie oglądać mecz Cracovia – Wisła Kraków i kibicować wybranej ekipie!

Cracovia – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Wisła Kraków jest w sporych tarapatach i w derbowym meczu koniecznie musi zdobyć komplet punktów, jeżeli chce myśleć o utrzymaniu w Ekstraklasie. To spotkanie będzie się bardzo dobrze oglądało, a w TV będziesz mógł je obejrzeć w:

 • Canal+ 4K Ultra,
 • Canal+ Premium,
 • Canal+ Sport 3

Jeżeli nie masz dostępu do tych kanałów, to wtedy możesz skorzystać np. z Canal+ Online. Więcej o tym rozwiązaniu piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje!

Cracovia – Wisła Kraków, transmisja na żywo za darmo

Transmisja na żywo za darmo z meczu Cracovia – Wisła Kraków będzie pokazywana w internecie, a dokładnie to właśnie w Canal+ Online. Jeżeli chcesz mieć za free dostęp do tej platformy, to wystarczy, że wypełnisz wszystkie rzeczy z tej instrukcji:

 1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
 4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
 5. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online
 6. Użyj go w Canal+ Online
 7. Oglądaj tam mecz Cracovia – Wisła Kraków

Cracovia – Wisła Kraków, transmisja online

Transmisja online z meczu Cracovia – Wisła Kraków będzie pokazana nie tylko w aplikacji na TV od Canal+ Online, czy w kanałach telewizyjnych, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dostępna na urządzeniach z  systemem Android i iOS, a więc większość osób nie powinna mieć problemu ze spełnieniem tego warunku. Do tego trzeba jeszcze pamiętać o stabilnym internecie!

Cracovia – Wisła Kraków, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Cracovii z Wisłą Kraków warto jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali bukmacherzy. Ich zdaniem większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze,  ale czy faktycznie uda się im zwyciężyć?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 07:12.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Cracovii z Wisłą Kraków?

Rywalizację tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Cracovia zagra z Wisłą?

Spotkanie Cracovii z Wisłą zaplanowano na godzinę 17:30!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze