Cracovia – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.03.2024

Paweł Jaroszyński przy piłce

Gdzie oglądać Cracovia – Widzew Łódź? W najbliższą sobotę zmagania w ramach PKO BP Ekstraklasy rozpoczną się chwilkę po południu, a to za sprawą ciekawie zapowiadającej się rywalizacji Cracovii z Widzewem Łódź. To właśnie o tym meczu przeczytacie w poniższym tekście, a mianowicie znajdziecie tu informacje o możliwości obejrzenia tego starcia na żywo. Zapraszam więc do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – Widzew Łódź na żywo w TV

W sobotę kibiców polskiej piłki czeka wiele wrażeń, a to przez wzgląd na aż 4 spotkania PKO BP Ekstraklasy! Batalia w Krakowie rozpocznie emocje tego dnia, a to dlatego że rozpocznie się 16. marca 2024 roku już o godzinie 12:30! Jeżeli zatem już o tej porze zechcecie włączyć rozgrywki Ekstraklasy i starcie Cracovii z Widzewem, to skorzystać będziecie mogli chociażby z transmisji w TV. Ta zostanie pokazana na żywo na programie Canal+ Sport, jak i Canal+ Sport 3. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, bo przecież skorzystać będzie można również ze streamów online!

Cracovia – Widzew Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O co zatem chodzi ze wspomnianymi streamami online i w jaki sposób będzie można obejrzeć starcie Cracovii z Widzewem na żywo w Internecie? W obecnej kampanii pełnię praw do pokazywania meczów naszej ligi posiada operator Canal+, który przecież posiada własny serwis streamingowy w Internecie. Jeśli chcielibyście skorzystać właśnie ze strony Canal+ Online i tam zobaczyć rywalizację Cracovii z Widzewem na żywo, to teraz możecie skorzystać z oferty promocyjnej i nabyć możliwość oglądania wszystkich gier Ekstraklasy za jedyne 39 PLN miesięcznie! Poniżej więcej informacji na temat takiej promocji od Canal+:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Cracovia – Widzew Łódź i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Cracovia – Widzew Łódź?

Finalnie wychodzi więc na to, że mecz Cracovii z Widzewem będzie dostępny do obejrzenia z jednego źródła. Prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy niezmiennie posiada stacja Canal+ i ten konkretny mecz będzie można zobaczyć zarówno w formie transmisji w TV, jak i wykorzystując stream online w Internecie. Oczywiście ostateczny wybór należy już tylko do Was, a ja na koniec polecam sprawdzić rozpiskę Totalbet TV i Betclic TV, bo tam również znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji w sobotnie popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze