Gdzie oglądać mecz Cracovia – Warta Poznań? Właśnie na to pytanie odpowiadamy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Niedzielne spotkania Ekstraklasy zaczną się od rywalizacji Cracovii z Wartą. Która z tych będzie tutaj lepsza i zapewni sobie komplet punktów?

Gdzie oglądać mecz Cracovia – Warta Poznań za darmo? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport (tak, jak pozostałe rywalizacje), ale tutaj trzeba zaznaczyć, że nie jest to darmowa opcja, ponieważ trzeba zapłacić za abonament sportowy. Ceny w zależności od tego, czy wybierasz telewizje satelitarną, czy Canal+ Online, potrafią wahać się od 30 do 90 PLN.

Cracovia – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Na pytanie gdzie oglądać Cracovia – Warta Poznań już poznałeś odpowiedź. Teraz czas na przedstawienie kwestii związanej z TV. To spotkanie będzie puszczone w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 12:30, więc masz jeszcze trochę czasu żeby sprawdzić, jak działają inne transmisje live u bukmacherów – często dzięki nim można oglądać topowe spotkania za darmo!

Cracovia – Warta Poznań: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Cracovia – Warta Poznań będzie dostępna w Canal+ w różnych miejscach. Jak już dobrze wiesz, możesz wykorzystać przeglądarkę w komputerze, aplikację na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS, a także na telewizory ze Smart TV. Zdaniem bukmacherów faworytem jest tutaj Cracovia, co widać po kursach. Ta ma po 10 punktów na koncie i jest na piątym miejscu, z kolei Warta ma sześć oczek i jest tuż przed strefą spadkową.

Gdzie oglądać Cracovia – Warta Poznań?

Mecz Cracovia – Warta Poznań zaplanowano na godzinę 12:30, ale nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe. Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze sporo czasu, więc masz chwilę, żeby zajrzeć na proponowane przez nas typy, a także dowiedzieć się nieco więcej o zapowiedzi tej rywalizacji. Proponowane teksty znajdziesz na Zagranie, gdzie nasi eksperci szczegółowo omówili te rywalizacje.

Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać Cracovia - Warta?

Spotkanie Cracovii z Wartą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Cracovia zagra z Wartą?

Mecz Cracovii z Wartą zaplanowano na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze