Cracovia – Raków Częstochowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Michał Rakoczy oddający strzał

Gdzie oglądać Cracovia – Raków Częstochowa? Pierwszym niedzielnym spotkaniem na poziomie Ekstraklasy będzie bardzo ciekawie zapowiadający się bój pomiędzy Cracovią, a Rakowem Częstochowa! Rywalizacja ta z pewnością zainteresuje wielu kibiców polskiej piłki, a ja w poniższym tekście podpowiem gdzie i w jaki sposób zobaczyć na żywo starcie Pasów z Medalikami!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – Raków Częstochowa na żywo w TV

Rywalizacja Cracovii z Rakowem rozpocznie niedzielne zmagania na poziomie Ekstraklasy. Pasy wciąż nie są pewne utrzymania w lidze, natomiast Raków po istotnym zwycięstwie nad Pogonią włączył się znów do boju o europejskie puchary! Sam mecz w Krakowie rozpocznie się 19. maja 2024 roku o godzinie 12:30, a zatem dość wcześnie! Transmisja w TV oczywiście będzie dostępna i jak to zwykle w przypadkach meczów Ekstraklasy bywa, znajdziemy ją na Canal+ Sport 3. Nie jest to oczywiście jedyna opcja na obejrzenie omawianego pojedynku, a o streamach online za chwilkę!

Cracovia – Raków Częstochowa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O co chodzi ze wspomnianymi streamami online i jak obejrzeć rywalizację Cracovii z Rakowem w Internecie? W sezonie 2023/24 prawa do pokazywania meczów PKO BP Ekstraklasy ponownie posiada stacja Canal+. Ma ona swoją własną platformę streamingową, na której legalnie i bezpiecznie śledzić można absolutnie wszystkie spotkania naszej ligi! Oznacza to, że na Canal+ Online odnajdziecie również transmisję ze starcia Pasów z Medalikami. Obecnie miesięczny dostęp do odpowiedniego pakietu nabyć możecie w promocyjnej cenie, o czym więcej pod spodem:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Cracovia – Raków Częstochowa i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Cracovia – Raków Częstochowa?

Omawiane starcie Ekstraklasy obstawicie z pomocą naszego rankingu bukmacherów! Podsumowując natomiast informacje zawarte w tym tekście, spotkanie Cracovii z Rakowem obejrzycie zarówno w TV, jak i w sieci. Transmisja w telewizji będzie dostępna na Canal+ Sport 3, natomiast stream online znajdziecie na platformie Canal+ Online. Obydwa sposoby są oczywiście w 100% legalne i bezpieczne, a ja na koniec polecam zerknąć na nasze pozostałe transmisje bukmacherów. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze