Cracovia – Radomiak Radom: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Virgil Ghita

W sobotę rozegrany zostanie mecz Cracovii z Radomiakiem w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Przy okazji powrotu tej ligi do zmagań po przerwie bukmacher Superbet przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której możesz zgarnąć 300 PLN bonusu za trafiony typ 1X2. Szczegóły tej promocji dostępne są w poniższym tekście. Życzę przyjemnej lektury.

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

300 PLN bonusu w za trafiony zakład 1X2 na mecz Cracovia – Radomiak Radom w Superbet!

Pojedynek Cracovii z Radomiakiem to jeden ze starć 20. kolejki Ekstraklasy, a więc serii gier, która stanowi powrót ligi po zimowej pauzie. Oba zespoły jak na razie znajdują się w środku tabeli, lecz sytuacja w tabeli jest na tyle dynamiczna, że nie mogą być jeszcze spokojne o utrzymanie. Masz swoje typy na ten mecz i sądzisz, że wiesz, jaki padnie w nim wynik? Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i powalczyć w ten sposób o 300 PLN w formie bonusu na dalszą grę. Co trzeba zrobić, by zgarnąć takie dodatkowe środki? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ 1X2 na mecz Cracovia – Radomiak z oferty przedmeczowej
  5. W promocji biorą udział też pozostałe mecze 20. kolejki Ekstraklasy
  6. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  7. Jeśli trafisz, otrzymasz 300 PLN w formie bonusu
  8. Powodzenia!

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Superbet? Powrót Ekstraklasy może być świetną okazją, by to zrobić! Dzięki specjalnej promocji dla nowych graczy możesz bowiem zgarnąć aż 300 PLN bonusu, a ponieważ ryzykujesz zaledwie 2 PLN, w praktyce można powiedzieć, że grasz swój typ po kursie 150,00. Zachęcam zatem do skorzystania z tej oferty i walki o 300 PLN w bonusie.

Jeśli masz wątpliwości co do regulaminu opisanej wyżej promocji, napisz do nas lub uzyskaj dokładne informacje na stronie internetowej bukmachera Superbet.

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze