Już dzisiaj w Ekstraklasie rozegrane zostaną trzy spotkania. Ostatnim z nich będzie starcie Cracovia – Pogoń Szczecin. Krakowianie zagrają na własnym stadionie, ale to wcale nie oznacza, że będą tutaj faworytami. Pogoń na papierze wygląda przecież o wiele lepiej i ma spore szanse na zgarnięcie tutaj kompletu punktów. Czy tak też będzie w samym meczu?

ewinner, baner, canal online

Mecz Cracovia – Pogoń Szczecin dzisiaj, gdzie oglądać

Cracovia do starcia z Pogonią podejdzie nieco osłabiona, bo będzie musiała sobie radzić bez Jugasa i Thiago. Pogoń z kolei zagra bez Gorgona, Maleca, Smolińskiego i Zecha, a więc również nie ma wszystkich zawodników do dyspozycji.

Pomimo tego zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Pogoń. Różnica w kursach jest prawie dwukrotna, co tylko pokazuje, jak duża wiara jest w umiejętności gości, którzy przecież walczą o mistrzostwo kraju.

Cracovia – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Cracovia – Pogoń Szczecin w telewizji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. To spotkanie zostanie pokazane w Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport i TVP SPORT, a więc masz spore możliwości wyboru. Istnieje też darmowa opcja, w postaci Canal+ Online, ale o tym więcej niżej!

Cracovia – Pogoń Szczecin: transmisja na żywo za darmo

Canal+ Online to platforma streamingowa od Canal+. Teoretycznie jest to płatne rozwiązanie, ale w praktyce, to razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu. Jak zdobyć takie coś? To akurat jest bardzo proste:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza
  5. Odbierz voucher

Cracovia – Pogoń Szczecin, transmisja online

Często dzięki bukmacherom mamy możliwość oglądania transmisji online za darmo i nie inaczej jest tym razem, bo masz możliwość zgarnięcia voucheru do Canal+ Online za free (obstawiać możesz np. z cashbackiem). Jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które chciałyby odpalić starcie będąc np. w podróży. Canal+ Online ma w końcu swoją aplikację na telefony!

Cracovia – Pogoń Szczecin, szanse na zwycięstwo

Zdaniem polskich operatorów większe szanse na zwycięstwo ma Pogoń Szczecin. Jeden z kandydatów do mistrzostwa kraju nie może sobie pozwolić na kolejne straty punktów, więc tutaj wyjdzie niezwykle zmotywowany, a różnica w jakości piłkarskiej jest przecież widoczna gołym okiem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:40.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Cracovia - Pogoń?

Spotkanie Cracovia - Pogoń możesz obejrzeć w Canal+ Online.

Jak oglądać za darmo mecz Cracovia - Pogoń?

Wszystko dokładnie tłumaczymy w powyższym tekście!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze