Cracovia – Jagiellonia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.11.2022

Kamil Pestka, Tomas Prikryl

Gdzie oglądać Cracovia – Jagiellonia? W sobotnie popołudnie dojdzie do ciekawie zapowiadającej się potyczki pomiędzy Cracovią a Jagiellonią. Pasy nie przegrały żadnego z dwóch ostatnich meczów, więc będą próbowały przedłużyć dobrą passę. Czy im się to uda? Jeśli chcesz dowiedzieć się tego z pierwszej ręki i obejrzeć ten mecz, w niniejszym artykule dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream online.

Pojedynek Ekstraklasy, w którym zagrają ze sobą Cracovia oraz Jagiellonia można obejrzeć w Canal+ Online! Jest to platforma streamingowa, która oferuje transmisje meczów w internecie. Jak uzyskać dostęp do transmisji meczów w tym serwisie? Poniżej znajdziesz krótką instrukcję:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/go/canalplusonline
  2. Zaloguj się na konto i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z promocyjnej oferty na 6 miesięcy
  4. Zyskaj nawet 144 PLN względem 1-miesięcznego planu
  5. Włącz mecz Cracovia – Jagiellonia i ciesz się transmisją!

Cracovia – Jagiellonia, transmisja na żywo w TV

Mecz Cracovii z Jagą odbędzie się 5 listopada o godzinie 15:00. Będzie on bardzo ciekawy ze względu na formę gospodarzy, którzy w ostatnim czasie zanotowali udane występy i na pewno chcieliby przedłużyć dobrą passę. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisję TV znajdziesz w Canal+ Sport 3. Zobacz również propozycje typów na ten mecz, dostępne na naszym portalu. Znajdziesz na nim również typy na Mundial w Katarze, który rusza już 20 listopada!

Cracovia – Jagiellonia: transmisja i stream online za darmo

Jeśli chodzi o stream online meczu Cracovia – Jagiellonia, to można będzie go znaleźć w Canal+ Online, który jest serwisem oferującym transmisje online meczów Ekstraklasy. Do oglądania meczów w tej platformie potrzebny jest wyłącznie dostęp do sieci i urządzenie, na którym chcesz włączyć stream! Nie masz jeszcze konta w Canal+ Online? Załóż je z naszego linku i skorzystaj z oferty promocyjnej!

Gdzie oglądać Cracovia – Jagiellonia?

Mecz Cracovia – Jagiellonia obejrzysz w Canal+ Online. Platforma ta pozwala na oglądanie meczów Ekstraklasy w formie streamów online, co jest bardzo wygodną i przystępną opcją. Jeżeli zatem masz ochotę obejrzeć Cracovia – Jagiellonia, skorzystaj ze streamu w Canal+ Online i zaoszczędź aż 144 PLN, korzystając z naszej oferty promocyjnej.

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Cracovia - Jagiellonia?

Transmisję meczu Cracovia – Jagiellonia znajdziesz w Canal+ Online!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Cracovia - Jagiellonia?

Mecz ten odbędzie się 5 listopada o 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze