Cracovia – Górnik Zabrze: kurs 150 na zwycięzcę meczu

Lechia Gdansk - Gornik Zabrze Kurs 150 na zwycięzcę meczu Cracovii z Górnikiem Zabrze? Teraz jest to możliwe dzięki STS! Ten bukmacher przygotował dedykowaną akcję na powrót Ekstraklasy. W ten weekend czeka nas kilka interesujących starć, a jednym z nich z całą pewnością będzie rywalizacja Cracovii z Górnikiem Zabrze. Która z ekip tutaj sięgnie po komplet punktów? Bonus 300 PLN w STS na Ekstraklasę

Kurs 150 na Cracovia – Górnik

Jak zagrać kurs 150.00 na zwycięzcę meczu Cracovii z Górnikiem? Dokładnie o tym piszemy więcej niżej! Ekstraklasa wraca do gry, a my liczymy na dobry, piłkarski weekend pełen emocji. W poniedziałek swoje spotkanie rozegrają zawodnicy Cracovii oraz Górnika Zabrze. Która z ekip zdobędzie komplet punktów w pierwszej kolejce po powrocie ze snu zimowego? Miejmy nadzieję, że będzie to świetne show, a jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania go, to zagraj kurs 150 na jedną bądź drugą drużynę!

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej promocji? Bonus dostaniesz tylko, gdy kupon będzie rozliczony na plus. Nie łączy się z zakładem bez ryzyka, o czym trzeba także pamiętać. Promocja dotyczy pierwszego zakładu postawionego na koncie!

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze