Coventry – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Rasmus Hojlund z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Coventry – Manchester United? Wiemy już, że pierwszym finalistą FA Cup w sezonie 2023/24 został Manchester City. Dziś o awans do ostatniego meczu imprezy powalczy inna ekipa z tego miasta, a więc Manchester United! Gdzie obejrzeć starcie Czerwonych Diabłów z drugoligowym Coventry? O tym w poniższym artykule, do sprawdzenia którego zapraszam!

Coventry – Manchester United na żywo w TV

Wczoraj w półfinale Pucharu Anglii ekipa Manchesteru City w kontrowersyjnych okolicznościach pokonała Chelsea. Dziś natomiast poznamy drugiego finalistę i oczywiście faworytami rywalizacji będą Czerwone Diabły. Ich spotkanie z kopciuszkiem rozgrywek, czyli Coventry, rozpocznie się 21. kwietnia 2024 roku o godzinie 16:30 czasu polskiego. Mecz ten będzie transmitowany na żywo w TV, a transmisję tego typu znajdziemy na Eleven Sports 1. Nie jest to jednak jedyna opcja, bo w sieci znajdziemy legalne i darmowe streamy online!

Coventry – Manchester United gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O co zatem chodzi ze wspomnianymi streamami online i jak za darmo obejrzeć drugi półfinał FA Cup? Polscy bukmacherzy od pierwszych etapów tego turnieju regularnie transmitują najciekawsze potyczki i nie inaczej jest w przypadku meczów 1/2 finału! Przykładem bukmachera ze streamem online jest STS. U niego należy zalogować się na swoje konto, oraz obstawić dowolny kupon za najniższą nawet stawkę. Po spełnieniu tych warunków będziecie w stanie legalnie i bezpiecznie obejrzeć Coventry – Manchester United na żywo! Poniżej instrukcja skorzystania z takiej opcji:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Coventry – Manchester United i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Coventry – Manchester United?

STS, czy Fortuna? Sprawdźcie porównanie najlepszych bukmacherów, a ja przechodzę do podsumowania krótkiego artykułu. Okazuje się więc, że spotkanie Coventry – Manchester United na żywo będziemy mogli zobaczyć na 2 sposoby. Wybrać można transmisję w TV na kanale Eleven Sports 1, a także skorzystać z darmowego i legalnego streamu online na platformie STS TV! Ostatecznie wybór pozostawiam już Wam i dziękując za uwagę, życzę jak największych emocji podczas drugiego półfinału FA Cup!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze