Coventry – Ipswich: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.04.2024

Piłkarze Ipswich po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Coventry – Ipswich? W najbliższy wtorek drużyna Ipswich może zbliżyć się do sprawienia wielkiej sensacji i awansu do Premier League! Beniaminek zmierzy się wówczas z Coventry, a jeśli interesuje Was ta rywalizacja, to w poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ją na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Coventry – Ipswich na żywo w TV

Rywalizacja Coventry z Ipswich dla kibiców angielskiej piłki zapowiada się do prawdy kapitalnie! Gospodarze tego starcia w zasadzie sezon mają już za sobą, jednak przyjezdni walczą o sprawienie wielkiej sensacji i awans do Premier League! Warto przypomnieć, że przecież Ipswich jest w tym sezonie beniaminkiem, a proponuje kapitalny futbol. Sam mecz ma rozpocząć się 30. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jeżeli posiadacie telewizor z funkcją SMART, to opisywany mecz obejrzycie na żywo w Viaplay. Nie będzie to jednak bezpłatna opcja, a o możliwościach zobaczenia tego starcia za darmo opowiem więcej już za chwilkę!

Coventry – Ipswich gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli chodzi o możliwość obejrzenia meczu Coventry – Ipswich za darmo, należy zajrzeć do Internetu, a dokładniej do najpopularniejszego bukmachera w Polsce. STS regularnie pokazuje swoim użytkownikom spotkania zaplecza Premier League i nie inaczej jest w tym przypadku. Jedyne, co należy zrobić, aby rzeczywiście uzyskać dostęp do takiego streamu online w STS TV, to postawić dowolny kupon na 24 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Jego stawka może wynieść nawet symboliczne 2 PLN! Podobnie atrakcyjnej oferty próżno szukać gdzie indziej.

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Coventry – Ipswich i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Coventry – Ipswich?

Finalnie okazuje się zatem, że z dostępem do transmisji ze starcia Coventry – Ipswich nie będzie w naszym kraju większego problemu! Mecz 44. kolejki Championship będziemy w stanie obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay, o ile mamy wykupiony odpowiedni pakiet. Ciekawą alternatywą za darmo jest natomiast stream online w STS TV. Tam znajdziemy praktycznie bezpłatną transmisję, która również będzie w pełni legalna i bezpieczna. Sama batalia zapowiada się do prawdy świetnie i trzymam kciuki, aby faktycznie taką się okazała!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze