Bukmacher z Rumunii, który oferował do tej pory jedynie zakłady w punktach naziemnnych, dołącza do grona firm prowadzących swoją działalność również w internecie. Już niedługo będzie można korzystać z ich usług online. Bukmacherzy zwiększają swoją liczebność w Polsce, takie są fakty

Rumuńscy bukmacherzy w kraju nad Wisłą

Superbet już od dłuższego czasu starał się o licencję na prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet w naszym kraju. Po złożeniu wniosku do Ministerstwa Finansów w kwietniu tego roku pozostało jedynie czekać. 18 października nadszedł w końcu ten dzień, w którym to regulator podpisał odpowiednie dokumenty. Z pewnością ta informacja pozwoli na wzrost popularności tego bukmachera w Polsce. Do tej pory mamy 75 placówek pod szyldem Superbet. Białe logo na czerwonym tle spotkamy również na Malcie, w Serbii, Austrii, Wielkiej Brytanii czy Chorwacji. Jak możemy zauważyć, skupia się głównie na rynku branży hazardowej i bukmacherskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Superbet to nie tylko zakłady bukmacherskie

Rumuński gigant rozwija się w dosyć szybkim tempie, ponieważ w samej Rumunii posiada sieć 1200 punktów naziemnych. Aby otworzyć się na nowych klientów postanowiono poszerzyć ofertę, dołączając do bukmacherów, którzy są dostępni online, oraz otwierając kasyna. Jak widać na załączonym obrazku, jest to firma, która ma szansę na zawojowanie europejskiego rynku.