Concordia Elbląg – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.09.2023

Fabio Nunes

Gdzie oglądać mecz Concordia Elbląg – Widzew Łódź? We wtorkowe popołudnie w Elblągu Concordia podejmie Widzew w meczu 1/32 finału Pucharu Polski. W poniższym tekście dowiesz się, gdzie będzie można obejrzeć ten pojedynek w TV oraz za pomocą streamu online.

Concordia Elbląg – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Concordia z Widzewem zagrają ze sobą we wtorek 26 września o 18:00. Murowanym kandydatem do awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski będą tutaj Widzewiacy. Czy ekipa Daniela Myśliwca zdoła wywiązać się z tej roli i uniknie wpadki? Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV, transmisję znajdziesz w Polsat Sport.

Concordia Elbląg – Widzew Łódź: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz śledzić także w Polsat Box Go, który transmituje wybrane mecze Pucharu Polski. Znajdziesz tam też streamy online wszystkich starć 1. ligi, a także nie zabraknie Ci emocji związanych z Ligą Mistrzów!

Gdzie oglądać Concordia Elbląg – Widzew Łódź?

Concordia – Widzew obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli oprócz oglądania tego starcia, chciałbyś jeszcze obstawić je u bukmachera, to szeroką ofertę na ten oraz inne mecze Pucharu Polski ma STS. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się z kodem ZAGRANIE i obstaw swój pierwszy kupon bez ryzyka. Pamiętaj też, że STS to bukmacher z transmisjami online. Życzę przyjemnego oglądania i wielu zielonych kuponów!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze