Jeśli wykorzystaliście już nasz kod bonusowy do PZBuk to z pewnością przejrzeliście już całą ofertę bukmachera. W tym tekście wspomnimy o jednej z ciekawszych funkcji, jaką jest Cash-out.

Czym jest Cash-out?

Jedną z dodatkowych opcji, z której chętnie korzystają gracze zakładów bukmacherskich jest „Cash out”. Jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę, to może nie znać tej możliwości, ale mówiąc krótko jest to przedwczesne przerwanie zawartego zakładu.

Wypłata pozwala na odzyskanie części włożonych pieniędzy, a także na możliwy zarobek, jeśli większość pozycji na kuponie zakończy się powodzeniem, a do rozegrania pozostanie ostatni mecz. Wielu graczy spotkało się z dylematem – wypłacać, czy grać do końca.

Warto jednak wspomnieć, że Cash out jest objęty marżą bukmacherską, co widać od razu po złożeniu zakładu. Przykładowo, stawiając 10 PLN na dany zakład przez pomyłkę. Możemy go wypłacić, jednak w tym przypadku odzyskamy 90-95% włożonych środków. W ofercie PZBuk nie ma takiej możliwości, ponieważ proponowana stawka musi być wyższa od zawartej w zakładzie.

Cash-out w PZBuk

Jak prezentują się poszczególne warunki w opcji Cash Out w ofercie bukmachera PZBuk?

pzbuk kod bonusowy

Gracz przed skorzystaniem z opcji przedwczesnego przerwania zakładu otrzymuje informacje o tym jaka kwota zostanie mu zwrócona. Jest ona ustalana przez firmę PZBuk.

Co istotne, jeden z punktów regulaminie mówi, że: „Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych, nie są dostępne w usłudze Cash Out.” Usługa jest dostępna na zakłady przedmeczowe, a także na żywo. Dodatkowo, działa na zakładach pojedynczych oraz wielokrotnych.

Regulamin tej funkcji zaznacza również, że „od kwoty Cash Out powyżej 2280 zł zostanie pobrany 10% podatek od wygranych.”

Na koniec ważną informacją jest dziewiąty punkt regulaminu, czyli w ofercie PZBuk można wykorzystać Cash Out, tylko jeśli proponowana kwota jest wyższa od wniesionej stawki. Cash Out nie dotyczy darmowych zakładów z oferty powitalnej.