Co Smith zabrał, to Smith odda? Finały Playersów z kursem 3.00!

dart tablica

W dniu dzisiejszym zobaczymy spotkania z kolejnych faz rozgrywek w turnieju Players Championship Finals. W sesji popołudniowej odbędą się zmagania z 1/32 finału tego turnieju, a w sesji wieczornej 1/16. Korzystamy z oferty pre, jaką dał nam STS i gramy kurs 3.00 na trzy, wybrane przeze mnie spotkania! Zapraszam do zapoznania się z artykułem!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael Smith – Gary Anderson

28.11.2020 – 13:45 (godzina może uledz zmianie)

Dla osób, które śledzą ostatnio darta, kurs powinien nieco dziwić, zważywszy na fakt, że Szkot jest zupełnie poza swoją optymalną formą. Mówię oczywiście o Garym Andersonie, który po zakończeniu rozgrywek Premier League gra poniżej oczekiwań. Do tego dochodzi kontuzja lewej nogi, co powoduje, że Andersonowi ciężej jest się koncentrować. Było to widać we wczorajszym meczu, gdzie niesłychanie dobry na zakończeniach Gary, pudłował co trzeci rzut kończący. Myślę, że może podziękować Brownowi, że ten zupełnie słabo zagrał po przerwie i nie potrafił wygrać żadnego swojego lega rozpoczynającego i oddawał bardzo ważne podejścia do tarczy. Myślę, że Gary nie jest w dobrej dyspozycji w tym momencie, a jego udział w turnieju jest mocno naciągany ze względów finansowych i prestiżowych. Ma dzisiaj koło siebie bardzo dobrego zawodnika, który często słabo wchodzi w pierwsze mecze turniejów telewizyjnych. Smith faktycznie potrzebuje jednego meczu rozgrzewkowego, aby poczuć klimat zawodów. Wczorajszy występ nie może zaliczyć do udanych, jednak doskonale wiemy, na co stać zawodnika z Anglii. Jego wysokie noty rozpoczynające, mogą dać mu bezpieczną przewagę nad Garym, który nie grzeszył skutecznością na triple w poprzednim meczu. Co prawda mecz jest tylko do 6 wygranych legów, ale sądzę, że Smith jest w stanie szybko odskoczyć Szkotowi i nie będzie dawał się tak dojść w późniejszej fazie meczu, jak zrobił to wczoraj Brown. Sądzę, że jest spore value na kurs Anglika i myślę, że Michael mógłby się zrehabilitować za wczorajsze popsucie kuponu.

Michael Smith – Gary Anderson

Typ: Smith win

Kurs: 1.60

Damon Heta – Ryan Murray

28.11.2020 r. – 13:45 (godzina może uledz zmianie)

Starcie zawodników, którzy teoretycznie niedawno wkroczyli na “salony” światowego darta. Australijczyk jest zdecydowanie jednym z lepszych zawodników sezonu, co pokazuje jego awans w rankingu PDC na 62 miejsce. Damon nie lubi meczów pod presją, jednak uważam, że dzisiaj z takim spotkaniem nie będzie miał do czynienia i przejdzie je tak samo łatwo, jak było to we wczorajszym dniu. Hety średnia to zazwyczaj około 100 punktów na trzy lotki, co daje mu dosyć pewną pozycję przy tarczy, z przeciwnikiem, jakim jest Anglik. Damon na tylko 7 legów gry, miał aż 25 podejść, gdzie punktował powyżej 100 punktów. Do tego 67% skuteczności na zakończeniach legów. Daje mu to mocną pozycję, przez dzisiejszym meczem 1/32 finału. Z kolei jego przeciwnik, to 33-letni Anglik, który w pierwszym meczu zupełnie się nie popisał. Grał on z Buntingiem i powiem szczerze, że takie mecze nie powinny mieć miejsca na arenie spotkań telewizyjnych. Panowie męczyli się okropnie przy tarczy. Średnia lotek 90 i tylko 24% wykończeń ze strony Ryana. Bardzo nie podobał mi się jego występ i niestety, ale dzisiaj nie czeka go słabszy rywal. Damon z pewnością nie będzie odpuszczać szans, jakie może dawać mu Murray, przy słabych podejściach do tablicy. Liczę na szybki mecz ze zwycięstwem Hety. 

Damon Heta – Ryan Murray

Typ: Heta win

Kurs: 1.32

grupa

Niels Zonneveld – Dirk van Duijvenbode

28.11.2020 r. – 13:45 (godzina może uledz zmianie)

Holenderski pojedynek w 1/32 finału Players Championship Finals. Mimo rankingu, jaki posiadają zawodnicy, to spotkanie może być naprawdę bardzo interesujące. Obecność Nielsa w tej rundzie jest zaskoczeniem, jednak patrząc, jaką grę prezentował jego przeciwnik, czyli niedawny finalista Grand Slam of Darts, James Wade, to ciężko powiedzieć, że jest to jakiś niesłychany wyczyn. Przy tarczy nie był stabilny. Zbierał duże noty, ale często wpadały babole, które mocno zaczynały stresować Holendra. Jednak James tego nie wykorzystywał i nie kończył ważnych lotek. Dzięki temu mamy 22-latka w tej fazie rozgrywek. Średnia 95 punktów na trzy lotki i 40% wykończeń, może zwiastować dobry występ z jego strony. Jednak jeszcze lepiej, powinien się zaprezentować Dirk. Jedno z lepszych spotkań w pierwszym dniu Players Championship w wykonaniu “Vana” i O’Connora. Bardzo wysokie średnie, dużo zwrotów akcji i masa fulli na tarczy, w zaledwie 10 legach. Tylko dwa błędy przy wykończeniach Holendra na tarczy w pierwszym spotkaniu, dały mu skuteczność 75% wykończeń. Do tego średnia powyżej 101 punktów. Może być to bardzo groźny przeciwnik, dla każdego, z kim się spotka w tym turnieju. Myślę, że umiejętności i głowa przemawia za Dirkiem i tak też zagram. Liczę na dobre spotkanie obu panów, ale ze zwycięstwem van Duijvenbode!

Niels Zonneveld – Dirk van Duijvenbode

Typ: Dirk van Duijvenbode win

Kurs: 1.42

Dart triple 28.11.2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze