Środek tygodnia nie oznacza wcale nudy, bo w miejsce Ligi Mistrzów wskoczyły krajowe zmagania. Manchester United wieczorem podejmie Leicester, a Levante zmierzy się z Barceloną. Kibice nie mogą narzekać na nudę, a do tego u bukmacherów do odebrania są ciekawe promocje. Sprawdźcie, co dostaniecie od buka we wtorek, 11.05.2021!

Co dostaniesz od buka? 11.05.2021

We wtorek czeka nas kilka bardzo ciekawych starć w świecie sportu, gdzie chociażby Manchester United zmierzy się z Leicesterem. Dla Czerwonych Diabłów będzie to bardzo ważna rywalizacja, bowiem chcą wywalczyć już wicemistrzostwo. Z kolei Lisy starają się o TOP 4 i również potrzebują punktów.

W Hiszpanii z kolei Barcelona “gra o wszystko” z Levante i walczy o mistrzostwo kraju, przez co musi zdobyć kolejne trzy punkty. Do tego jeszcze dochodzą spore emocje w esporcie, gdzie aktualnie trwa MSI 2021. Emocji na pewno nie braknie, więc możecie sprawdzić, co dostaniecie od bukmachera we wtorek, 11.05.2021. Pamiętajcie, że możecie sprawdzić typy bukmacherskie od Zagranie i wykorzystać promocje właśnie na nie. 

forBET rozdaje do 250 PLN!

Na wtorek, 11.05.2021, forBET przygotował dla klientów bonus od depozytu 50% do 250 złotych. Wystarczy, że wpłacicie minimum 20 złotych, a depozyt zostanie powiększony o wartość bonusu, aż do maksymalnie właśnie 250 złotych (wtedy trzeba wpłacić 500 złotych). Zasady dotyczące obrotu:

  • depozytem  – jednokrotnie na kuponach AKO z kursem 2.00 lub większym
  • bonusem – jednokrotnie z AKO z min. trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.40

Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady WIRTUALNE I i II oraz Gry Karciane. Czas na obrót to 72 godziny, a bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu dzisiaj. Sprawdź, jakie typy dnia warto zagrać razem z tą promocją bukmacherką!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/forbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2480PLN

Superbet na wtorek – 15 do 30 procent więcej!

We wtorki możecie w Superbet obstawiać AKO i wygrać od 15 do 30 procent więcej aż do 200 złotych. Warunki są proste:

  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN, otrzymasz 15% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN, otrzymasz 20% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN, otrzymasz 25% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną powyżej 500 PLN , otrzymasz 30% bonusu, aż do 200 PLN

W promocji biorą udział tylko kupony AKO z kursem 2.50 lub większym, albo SOLO z mnożnikiem 1.60. Aby wypłacić środki, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu na kuponach z kursem 1.80 lub większym (w przypadku AKO każde ze zdarzeń nie może mieć mnożnika niższego niż 1.40). Czas na obrót to siedem dni, więc jest go dość długo. To wszystkie warunki tej promocji bukmacherskiej.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

grupa 39

STS rozdaje kasę na esport

STS ma ranking esportowy, który trwa do 16.05.2021. Aby zbierać w nim punkty, należy obstawiać kupony SOLO lub AKO, a środki muszą pochodzić z konta depozytowego. Za trafione zakłady otrzymacie punkty według: stawka x liczba zdarzeń x kurs x 0.88, a za przegrane: stawka x 0.88 x 0,1.

STS dla zwycięzcy ma 2000 złotych, ale łącznie całe TOP 50 może liczyć na nagrody. Standardowo trzeba jeszcze obrócić bonusem przed wypłatą, w tym wypadku trzykrotnie po kursie 1.91 – do obrotu liczą się tylko wygrane kupony. Aktualnie trwa chociażby MSI 2021, czy Flashpoint, więc fani CS:GO i League of Legends będą mieli co obstawiać. W przypadku Counter Strike’a w najważniejszym obecnie turnieju mamy polski zespół!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

LV BET z promkami na EURO!

a) LV BET ma dla Was już promocje na zbliżające się Mistrzostwa Europy 2020/2021. Dostępne będą różne promocje, a jedną z nich jest bonus 800 PLN od depozytu. Zasady są proste: do 16.05.2021 wpłacacie co najmniej 25 PLN, wybierając “800 PLN na zgrupowanie”. Bonus będzie dostępny dla osób, które już mają co najmniej jeden depozyt za sobą.

Od bukmachera otrzymacie dodatkową kasę w wysokości 2% depozytu z mnożnikiem kursu x25. Aby otrzymać maksymalne 800 złotych, trzeba więc wpłacić 1600 złotych. Następnie zagrajcie kupon AKO z trzema lub więcej zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.50 (1.25 każdy z typów).

b) LV TYPER aż do lipca w LV BET – to kolejna promocja bukmacherska, którą możecie zgarnąć. Do wygrania są nagrody o wartości nawet 250 000 złotych. Sposoby na granie są dwa. W pierwszym z nich należy wybrać zdarzenie mecz mix i dziesięć selekcji z dowolnego wydarzenia. Następnie trzeba przejść do kuponu i kliknąć “dołącz do gry”.

Drugi sposób to pojedyncze zdarzenia. Wybiera się mecz, a następnie znowu zdarzenia, które chcecie zagrać. Zarówno przy pierwszym, jak i drugim sposobie, dostaniecie tyle punktów, ile jest przy danych zdarzeniach. Śledzić postępy, nagrody oraz to, jak wypadacie na tle innych graczy, możecie w zakładach poświęconych właśnie tym rzeczom. Codziennie do wygrania jest także 10 000 złotych.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/lvbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 3423PLN

Zdjęcie: CHINE NOUVELLE/SIPA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze