Za nami duże emocje po weekendowych zmaganiach, ale to nie oznacza, że czas na przerwę. Dzisiaj ciekawe starcie w La Lidze, gdzie Betis zagra z Granadą. Do tego w Ekstraklasie, Raków Częstochowa podejmie Piast Gliwice. Zobaczcie, jakie są promocje bukmacherskie do zgarnięcia u operatorów w poniedziałek, 10.05.2021. Otrzymać możecie wiele rzeczy!

Co dostaniesz od buka? 10.05.2021

Bukmacherzy rozpieszczają nas w poniedziałek i na dzisiaj przygotowali masę ciekawych akcji promocyjnych. Te możecie wykorzystać chociażby na spotkanie Betisu z Granadą, czy Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice. Drugi z tych meczów jest bardziej interesujący, gdyż Raków walczy o wicemistrzostwo, a Piast o miejsce w TOP 4, które da mu europejskie puchary. Opcji do obstawienia jest wiele, więc przejdźmy do tego, jak wyglądają poszczególne promocje u bukmacherów.

Zobacz typy bukmacherskie na dziś od Zagranie i korzystaj z darmowych analiz przedmeczowych!

Fortuna 50 za 50 i cashback do 200 PLN

a) W Fortunie na poniedziałek są dwie ciekawe promocje. Pierwsza z nich to farciarz na live, gdzie obstawiając kupon AKO na żywo z co najmniej czterema zdarzeniami za co najmniej 100 lub 200 złotych, otrzymacie zwrot kasy. Pamiętajcie jednak, że tylko jeden typ może być nietrafiony. 

  • bonus 50 zł w punktach FKP w przypadku kuponu za min. 100 zł ale mniej niż 200 zł,
  • bonus 200 zł w punktach FKP w przypadku kuponu za min. 200 zł.

Bonus otrzymacie w punktach FKP, a promocja nie obejmuje kuponów MaxiKombi. Cała akcja obowiązuje tylko w poniedziałek, 10.05.2021, a zdarzenia muszą być rozliczone do 11.05.2021 do godziny 9:00. W przypadku gdy gracz będzie miał kupony spełniające warunki zarówno za 100 zł i 200 zł, pod uwagę będzie brany kupon z wyższą stawką.

b) Jeżeli jeszcze nie dokonaliście depozytu w Fortunie, albo nie macie nawet założonego konta, to możecie wziąć udział także w drugiej akcji od tego bukmachera. Dokonując samej wpłaty na kwotę minimalną 50 złotych wpiszcie “bonus50”, a otrzymacie bonus od depozytu w wysokości 50 złotych w formie punktów FKP. 

W przypadku zarówno pierwszej, jak i drugiej promocji, punkty FKP możecie użyć w dowolny sposób, co jest na pewno na plus. Możecie je też wykorzystać na nasze typy dnia!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/fortuna

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2230PLN

LV BET przygotowuje się do EURO!

LV BET postanowił już odpalić promocje związane z EURO 2020/2021. Dostępne będą różne promocje, a jedną z nich jest bonus 800 PLN od depozytu. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że do 16.05.2021 dokonacie depozytu za minimum 25 PLN, wybierając “800 PLN na zgrupowanie”. Bonus będzie dostępny dla osób, które już mają co najmniej jeden depozyt za sobą. 

Od bukmachera otrzymacie bonus w wysokości 2% depozytu z mnożnikiem kursu x25. Aby otrzymać maksymalne 800 złotych, trzeba więc wpłacić 1600 złotych. Następnie zagrajcie kupon AKO z trzema lub więcej zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.50 (1.25 każdy z typów). 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/lvbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 3423PLN

grupa 39

Totolotek z reload bonusem 100%

Na poniedziałek Totolotek dla swoich klientów ma bonus 100% od depozytu. Każdy użytkownik może skorzystać tylko raz, a minimalna wartość depozytu to 20 złotych. Maksymalnie zgarnąć można 100 złotych, a bonus ważny będzie przez 30 dni. Zasady obrotu:

  • sześciokrotny obrót
  • trzy razy bonusem
  • trzy razy depozytem
  • kupony AKO z co najmniej trzema zdarzeniami
  • kurs każdego ze zdarzeń to minimum 1.35

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/totolotek

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 724PLN

50 PLN na poniedziałek od Superbetu!

W Superbet możecie zgarnąć 50 złotych bonusu. Wystarczy, że wpłacicie depozyt za minimum 50 złotych, postawicie zakład SOLO z kursem 1.60 lub większym, albo AKO z min. dwoma zdarzenia z takim mnożnikiem. Stawka musi wynieść dokładnie 50 złotych, a środki powinny pochodzić z konta depozytowego. Bonus zostanie przesłany na konto do 48 godzin od zakończenia promocji.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/ZAGRANIE

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Ranking w STS na esport

STS ma raking esportowy, który trwa do 16.05.2021. Wystarczy typować kupony solo lub AKO z oferty esportowej. Środki muszą pochodzić z konta depozytowego. Za trafione zakłady otrzymacie punkty według: stawka x liczba zdarzeń x kurs x 0.88, a za przegrane: stawka x 0.88 x 0,1.

Pierwsze miejsce otrzyma 2000 złotych, drugie 1500 złotych, a trzecie 1000 złotych. Łącznie TOP 50 może liczyć na nagrody. Standardowo trzeba jeszcze obrócić bonusem przed wypłatą, w tym wypadku trzykrotnie po kursie 1.91 – do obrotu liczą się tylko wygrane kupony.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Zdjęcie: Lukasz Sobala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze