Za nami duże emocje w ligach krajowych, ale to nie koniec zmagań, które możemy obserwować. Dzisiaj w Hiszpanii wielki hit, w postaci starcia Realu Madryt z Sevillą, a w Premier League Aston Villa powalczy z Manchesterem United. Sprawdźcie więc, co możecie dostać u bukmacherów w niedzielę, 09.05.2021!

Co dostaniesz od buka? 09.05.2021

W sobotę nie brakowało hitowych spotkań na boiskach Premier League, La Ligi, czy Bundesligi, ale dzisiaj kibice z chęcią znowu sprawdzą, co się dzieje w najlepszych ligach. W Hiszpanii Real Madryt ma szansę wskoczyć na fotel lidera, ale musi pokonać rozpędzoną Sevillę. W Anglii gracze United zagrają z Aston Villą, a we Włoszech będziemy świadkami starcia Juventus – Milan. Dla obu ekip będzie to ważna rywalizacja, bo może decydować o miejscu w TOP 4. Sprawdźcie, jakie są promocje do zgarnięcia oraz typy bukmacherskie od Zagranie.

10 000 PLN od STS na esport

STS postanowił stworzyć ranking esportowy dla swoich klientów. Akcja trwa do 16.05.2021. Wystarczy typować kupony solo lub AKO z oferty esportowej. Środki muszą pochodzić z konta depozytowego. Za każdy wygrany kupon uzyskasz liczbę punktów zgodną ze wzorem: stawka x liczba zdarzeń x kurs x 0.88, a za przegrane: stawka x 0.88 x 0,1.

Pierwsze miejsce w rankingu wygrywa 2000 złotych, drugie 1500 złotych, a trzecie 1000 złotych. Łącznie TOP 50 może liczyć na nagrody. Bonusem przed wypłatą trzeba obrócić trzykrotnie po kursie 1.91 – do obrotu liczą się tylko wygrane kupony.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Cashback na niedzielę w Superbet

W Superbet możecie odebrać cashback w Superbet o wartości maksymalnie 150 złotych. Wystarczy, że wytypujecie kupony AKO z kursem minimalnym 2.50 (1.60 dla każdego z typów). Jeżeli łączna kwota przegranej stawki będzie większa niż 100 złotych, to zgarniecie dziesięcioprocentowy cashback. Sprawdź nasze typy dnia i graj razem z nimi.

Kupony muszą być zagrane z konta depozytowego, a bonus zostanie przelany na konto gracza 48 godzin po zakończeniu promocji. Wygrane kupony z kolei zmniejszają kwotę przegranych, o czym warto pamiętać!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Betclic z dwoma promocjami na niedzielę

a) Dzisiaj jest ostatni dzień w Betclic, aby odebrać 40 złotych za obstawianie tenisa. Wystarczy, że traficie dwa kupony spełniające warunki tej promocji bukmacherskiej. Zasady w przypadku tej promocji są proste:

  • obowiązująca dyscyplina to tenis
  • minimalna stawka to 20 złotych
  • minimalny kurs to 1.80
  • obowiązują single, ako, przedmeczowe i live

Za nim wypłacicie bonus, trzeba w ciągu 30 dni obrócić nim sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Bez tego nie będziecie mogli przelać środków na swoje konto bankowe.

b) Betclic zwiększył kursy na mecz Juventusu z AC Milanem. Faworytem są mistrzowie Włoch, a mnożnik na nich wynosił 1.74. Bukmacher zwiększył go do 2.20. Jednak maksymalna stawka, za jaką można zagrać ten zakład, to 25 złotych – przy czym pamiętajcie, że możecie to połączyć z innymi opcjami w ramach AKO!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

grupa 39

Esport bez podatku w eWinner

eWinner mocno stawia na rozwój esportu u siebie i jedną ze stałych, dedykowanych promocji, jest esport bez podatku. Jeżeli na kupon dodacie trzy wydarzenia esportowe, a kurs każdego z nich będzie wynosił 1.20 lub więcej, to wygracie czternaście procent więcej – pamiętajcie jednak, że nie możecie dodać innych opcji niż te esportowe.

Jeżeli spełniliście wszystkie warunki, to gracie bez podatku. Po rozliczeniu kuponu kwota zostanie automatycznie zwiększona i przesłana na konto w przypadku wygranej!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/ewinner

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 655PLN

Lucky Loser na Serie A i boost BVB – RB Lipsk!

Totolotek z kolei ma dla swoich klientów Lucky Loser na mecze Serii A. Jeżeli chcecie wziąć udział w akcji, to wystarczy, że dzisiaj zagracie za minimum 33 złote, a gdy przegracie, to otrzymacie 33 złote. Na kuponie musi się znaleźć wyłącznie Serie A, obrót jednokrotny po kursie 2.00 lub większym, a bonus ważny będzie przez siedem dni. Nie można wykorzystać go na zakłady systemowe i każdej osobie przysługuje tylko raz.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/totolotek

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 724PLN

Zdjęcie: Manu Reino / SOPA Images / Sipa / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze