Dzisiaj w krajowych zmaganiach duże emocje. W końcu zawodnicy Chelsea, Atletico, czy Barcelony powalczą o bardzo ważne punkty w swoich ligach. Bukmacherzy przygotowali więc całą masę promocji, które możecie odebrać. Do zgarnięcia są chociażby freebety, czy cashback. Sprawdźcie sami, jak je zdobyć!

Co dostaniesz od buka? 08.05.2021

Na sobotę, 08.05.2021, bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje, które można wykorzystać na różne zdarzenia ze świata sportu. W końcu dzisiaj czekają nas dwa bardzo ciekawe spotkania. W jednym z nich Chelsea zmierzy się z Manchesterem City, a w drugim Atletico Madryt zagra z Barceloną. The Blues potrzebują punktów, żeby mieć miejsce w TOP 4 i zagrać w Champions League w kolejnym sezonie. Z kolei Atletico i Blaugrana bezpośrednio walczą o mistrzostwo kraju, więc też nie mogą sobie pozwolić na wpadki. Zobacz, jakie są typy bukmacherskie na jutro i korzystaj codziennie z analiz u nas!

Cashback na sobotę w Superbet

W Superbet możecie odebrać cashback w Superbet o wartości maksymalnie 150 złotych. W trakcie weekendu wystarczy, że będziecie obstawiać kupony AKO z kursem nie mniejszym niż 2.50 (1.60 dla każdego z typów). Cashback otrzymacie, gdy łączna kwota przegranych stawek będzie większa niż 100 złotych (zwrot wyniesie 10%). 

Kupony muszą być zagrane z konta depozytowego, a bonus zostanie przelany na konto gracza 48 godzin po zakończeniu promocji. Wygrane kupony z kolei zmniejszają kwotę przegranych, o czym warto pamiętać!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Freebety w BETFAN na piłkę!

a) Jeżeli założycie konto w BETFAN przed meczem Atletico – Barca, to będziecie mogli zagrać zwycięstwo Barcelony z kursem 10.00. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych graczy, a liczą się jedynie kupony SOLO z maksymalną stawką 25 złotych. 

W promocji nie biorą udział zakłady zagrane za środki bonusowe i zakłady systemowe, a jeżeli zagracie więcej kwalifikujących się do akcji, to liczy się pierwszy z nich. To wszystkie zasady, jakie trzeba spełnić.

b) Cztery drużyny, które walczą o mistrzostwo w La Lidze, grają ze sobą bezpośrednie mecze w ten weekend. Jest duża szansa na to, że zobaczymy wiele goli, a BETFAN rozdaje za to freebety. Wystarczy, że zagracie:

 • kupon z zakładami na Real – Sevilla i Barcelona – Atletico
 • kupony AKO zawierające minimum dwa, wymienione wyżej, zdarzenia
 • kurs nie mniejszy niż 2.00
 • dokładna stawka to 59 złotych

Za każdy gol w tych spotkaniach otrzymacie freebet o wartości dziesięciu złotych. Każdemu graczowi przysługuje jeden freebet, a obstawiacie nimi w dowolny sposób. Do akcji liczy się pierwszy zagrany i rozliczony kupon. Pamiętajcie, że możecie wykorzystać tę akcję na typy dnia od Zagranie!

freebety la liga betfan 

c) BETFAN przygotował także “pościg Lewego”, związany z bramkami Polaka. Aby wziąć udział w tej promocji bukmacherskiej, wystarczy, że:

 • zagracie dowolny zakład na mecz Bayern – Borussia Moenchengladbach
 • kupony SOLO lub AKO
 • stawka to dokładnie 39 złotych

BETFAN będzie rozdawał freebety za to, co się stanie na boisku, a do zgarnięcia jest nawet 1000 złotych w darmowych zakładach. Te rozdawane są za:

 • jeśli Lewandowski strzeli 1 gola – otrzymasz 25 zł
 • jeśli strzeli 2 gole – otrzymasz 50 zł
 • jeśli strzeli 3 gole – otrzymasz 200 zł
 • jeśli strzeli 4 gole wyrównując rekord – otrzymasz 500 zł
 • jeśli strzeli 5+ goli i pobije rekord – otrzymasz 1000 zł
 • jeśli zobaczy żółtą kartkę – otrzymasz 30 zł
 • jeśli zagra całe spotkanie – otrzymasz 20 zł
 • jeśli strzeli w słupek lub poprzeczkę (przynajmniej raz) – otrzymasz 25 zł
 • jeśli strzeli gola z rzutu wolnego – otrzymasz 50 zł

Pamiętajcie, że wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. Nie ma innych warunków.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betfan

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 1600PLN

Betclic rozdaje freebety i boostuje Juventus

W Betclic możecie do 09.05.2021 odebrać 40 złotych za obstawianie tenisa. Wystarczy, że traficie dwa kupony spełniające warunki tej promocji bukmacherskiej. Trzeba jednak spełnić jeszcze warunki dotyczące kuponów w tej promocji bukmacherskiej, a te są następujące:

 • obowiązująca dyscyplina to tenis
 • minimalna stawka to 20 złotych
 • minimalny kurs to 1.80
 • obowiązują single, ako, przedmeczowe i live

Przed wypłatą trzeba jednak jeszcze obrócić bonusem sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym, a czas na to wynosi 30 dni. Bez tego nie będziecie mogli przelać środków na swoje konto bankowe.

Betclic zwiększył kursy na mecz Juventusu z AC Milanem. Dla obu ekip to ważne starcie, bo walczą o europejskie puchary. Faworytem są mistrzowie Włoch. Wcześniej mnożnik na to, że Stara Dama wygra wynosił 1.74, a teraz jest to aż 2.20. Jednak maksymalna stawka, za jaką można zagrać ten zakład, to 25 złotych – przy czym pamiętajcie, że możecie to połączyć z innymi opcjami w ramach AKO!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

grupa 39

MaxiZysk na ESA, Premier League i La Ligę

forBET przygotował MaxiZysk na Ekstraklasę, Premier League oraz La Ligę. Wystarczy, że w trakcie trwania tej promocji bukmacherskiej (do 08.05.2021 do 23:59):

 • wpłacicie depozyt o wartości minimum 20 złotych
 • wybierzecie z listy na kuponie MaxiZysk Piłka
 • zagrać kupon przedmeczowy lub LIVE z oferty na Ekstraklasę, Premier League albo La Ligę
 • AKO z minimum czterema zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.40
 • termin, w którym trzeba to zrobić to 48 godzin

Jeżeli spełnicie warunki promocji, to otrzymacie mnożnik wygranej x2 do 200 złotych, przy czym minimalna wartość to 20 złotych. Nie możecie na kuponie wygrać więcej niż 2279 złotych. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/forbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2480PLN

Lucky Loser na Serie A i boost BVB – RB Lipsk!

a) Totolotek z kolei ma dla swoich klientów Lucky Loser na mecze Serii A. W sobotę i niedzielę możecie obstawiać z tą promocją, wystarczy, że postawicie minimum 33 złote, a gdy przegracie, to otrzymacie 33 złote. Na kuponie musi się znaleźć wyłącznie Serie A, obrót jednokrotny po kursie 2.00 lub większym, a bonus ważny będzie przez siedem dni. Do tego każdy z użytkowników może go otrzymać tylko raz i nie jest do wykorzystania na zakłady systemowe. 

b) Totolotek postanowił też zboostować kursy na mecz Borussii Dortmund z RB Lipsk. Wystarczy, że znajdziecie zakład, w którym podniesiono kurs i możecie zagrać go z większym mnożnikiem. Nie ma innych wymagań co do liczby zakładów, czy stawki. Bukmacher podniósł kurs na “wygrana BVB / +3.5 bramki / BTTS” (wcześniej było 5.10, teraz jest 7.00).

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/totolotek

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 724PLN

Zdjęcie: CHINE NOUVELLE/SIPA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze