Za nami półfinały Ligi Mistrzów, ale to wcale nie oznacza braku emocji. U bukmacherów znajdziecie ciekawe zakłady chociażby na Ligę Europy. Sprawdźcie, jakie promocje bukmacherskie możecie odebrać z tej okazji i otrzymajcie nawet kilkaset złotych dodatkowo!

Co dostaniesz od buka? 06.05.2021

W ostatnich dwóch dniach byliśmy świadkami półfinałów Ligi Mistrzów, w której zawodnicy czterech najlepszych ekip dostarczyli nam sporo emocji. Jednak to nie koniec emocji, gdyż już dzisiaj zobaczymy 1/2 Ligi Europy, gdzie Manchester United zagra z AS Romą i powinien tylko dopełnić formalności, gdyż u siebie wygrał 6:2. Do tego Villarreal zmierzy się z Arsenalem – Żółta Łódź Podwodna ma lepszy wynik po pierwszym starciu, gdzie ograła Kanonierów 2:1, ale nic nie jest tutaj przesądzone. 

Sprawdź, jakie są typy bukmacherskie na jutro i korzystaj z analiz naszych ekspertów. 

Piłkarski Jackpot w Betclic – 50 000 PLN!

Przed nami 29. kolejka Ekstraklasy, a Betclic ma dla Was z tej okazji 50 000 PLN. Wystarczy wytypować dokładnie osiem meczów, ale pamiętajcie, że liczy się tylko rynek 1X2 bez podwójnej szansy. Obstawiacie kto wygra lub czy padnie remis. Obowiązują tylko zakłady przedmeczowe, a zagrać trzeba do 07.05.2021 do startu pierwszego starcia.

Nie ma wymagań co do minimalnego kursu na kuponie, ale stawka nie może być mniejsza niż dziesięć złotych. Gracze, którzy trafią wszystkie spotkania, otrzymają 50 000 PLN do podziału. Jeżeli będziecie jedyni, to zgarniecie całość. Pamiętajcie jednak, że przed wypłatą tych środków trzeba najpierw obrócić nimi sześciokrotnie po kursie 2.00 lub więcej. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

forBET ma dla klientów 30 000 PLN!

forBET rozda 30 000 PLN swoim klientów, którzy spełnią warunki tej promocji bukmacherskiej. Jeżeli codziennie, do 06.05.2021, graliście za dokładnie 39 złotych (łącznie z dzisiaj). Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej trzy zdarzenia z kursem 1.30 lub większym. Liczy się zarówno oferta przedmeczowa, jak i AKO. Pamiętajcie, że taką promocję bukmacherską możecie wykorzystać chociażby razem z naszymi typami dnia.

A teraz najważniejsza rzecz – jeżeli nie traficie żadnego kuponu, to nie dostaniecie nic z 30 000 złotych. Z kolei każdy trafiony kupon daje Wam jeden udział w puli. Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane, kupony zagrane za środki bonusowe i systemowe. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/forbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2480PLN

Totolotek rozdaje 25 złotych bonusu

Totolotek ma dla klientów także Bet and Collect. W czwartek możecie zgarnąć 25 złotych bonusu. Zasady są bardzo proste. Wystarczy postawić minimum 50 złotych na półfinały Ligi Europy, oraz spełnić warunki:

 • na kuponie wyłącznie mecze Ligi Europy rozgrywane w 06.05.2021
 • obrót bonusem jeden raz po kursie 2.00 lub większym
 • bonus jest ważny przez siedem dni
 • można go wykorzystać na dowolny sport
 • nie może być użyty do zakładów systemowych
 • każdy klient może odebrać tylko jeden bonus

Gdy spełnicie warunki obrotu, to środki będą gotowe do wypłaty – same warunki, jak widzicie wyżej, są bardzo proste.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/totolotek

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 724PLN

totolotek europejskie pucharu

Czwartek z NBA bez ryzyka w Superbet!

W nocy rozgrywane są spotkania NBA, a w Superbet możecie zagrać je bez ryzyka. Do zgarnięcia jest bonus o wartości 22 PLN. Obstawcie dzisiaj spotkania NBA z piątku, dokonując wcześniej depozytu za minimum 25 złotych i postawcie kupon przedmeczowy za dokładnie 25 złotych na mecze NBA. 

Na nim powinny się znaleźć dwa zakłady na NBA z kursem nie mniejszym niż 1.60 dla każdej z propozycji. Jeżeli kupon będzie przegrany, to możecie odebrać bonus o wartości 22 złote. Przed wypłata, trzeba obrócić bonusem jednokrotnie po kursie 1.80 lub większym. Trzeba to zrobić w ciągu siedmiu dni.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Betclic i 40 złotych na piłkę

W Betclic za obstawianie piłki możecie zgarnąć nawet 40 złotych bonusu. Musicie jedynie poprawnie wytypować trzy kupony spełniające zasady promocji i wtedy bukmacher przyzna Wam dodatkową kasę. Najważniejsze rzeczy, dotyczące tej promocji bukmacherskiej:

 • obowiązująca dyscyplina to piłka nożna
 • minimalna stawka to 20 złotych
 • minimalny kurs dla jednego kuponu to 1.80
 • liczą się zakłady przedmeczowe, live, solo i AKO

Dla każdego klienta przewidziano maksymalnie jeden bonus do odebrania. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

grupa 39

Liga Europy bez podatku w forBET

Już dzisiaj poznamy finalistów Ligi Europy, a w forBET możecie znaleźć ciekawą promocję bukmacherską. Bukmacher daje możliwość gry bez podatku, a co za tym idzie, wygrania nawet czternaście procent więcej. Wystarczy, że na kuponie umieścicie co najmniej trzy typy z oferty na żywo, z czego co najmniej jeden musi być na półfinały Ligi Europy.

Jeżeli kurs każdego ze zdarzeń nie będzie niższy niż 1.30, to forBET bierze podatek na siebie. Współczynnik automatycznie zmieni się na 1.00. Pamiętajcie jednak, że promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/forbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2480PLN

Superbet z zakładem bez ryzyka do 150 złotych na początek maja!

Zakład bez ryzyka w Superbet jest dla osób, które nie mają jeszcze konta. Cashback otrzymacie do kwoty 150 złotych, gdy spełnicie warunki promocji bukmacherskiej. Jeżeli swój pierwszy typ przegracie, to otrzymacie zwrot środków. Bukmacher przyzna go w ciągu 72 godzin, a obstawiać nim można na wszystkie sporty, zarówno w formie singla, jak i AKO.

Aby kupon kwalifikował się do tej promocji bukmacherskiej, musicie zagrać za minimum 10 złotych. Maksymalnie jednak będzie to 150 złotych. Przed wypłatą trzeba zagrać i obrócić środkami trzykrotnie po kursie 1.50 lub większym. Nie trzeba robić nic więcej, a same zasady są dość proste. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Betclic misja tenis

W tenisie emocji nie brakuje, więc operator Betclic postawił na bonus wynoszący 40 złotych. Aby go zgarnąć, wystarczy, że w dniach do 09.05.2021 poprawnie wytypujecie co najmniej dwa kupony spełniające warunki. Wtedy Betclic da Wam 40 złotych w formie bonusu.

Warunki dotyczące kuponów w tej promocji bukmacherskiej są następujące:

 • obowiązująca dyscyplina to tenis
 • minimalna stawka to 20 złotych
 • minimalny kurs to 1.80
 • obowiązują single, ako, przedmeczowe i live

Betclic środki wypłaci do 11.05.2021. Przed wypłatą trzeba jednak jeszcze obrócić bonusem sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym, a czas na to wynosi 30 dni. Bez tego nie będziecie mogli przelać środków na swoje konto bankowe.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

Zdjęcie: Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze