Clout MMA 5: kod promocyjny. Zakłady bez ryzyka do 300 PLN. Oferta VIP!

Kod promocyjna na Clout MMA 5

Clout MMA 5: kod promocyjny na galę. Przed nami kolejna edycja walk freak fightowych na najwyższy poziomie. Podczas zbliżającej się, sobotniej imprezy spod szyldu Clout na fanów tego typu wydarzeń czeka kilkanaście pojedynków, które z pewnością przyniosą mnóstwo emocji. W oktagonie pojawi się m. in. Adam Josef, Albert Sosnowski, Natan Marcoń, Amadeusz Roślik czy Marianna Schreiber i Jakub Rzeźniczak. To też świetna okazja dla typerów, którzy nie mają jeszcze konta, a chcieliby obstawić pojedynki z tej gali. Więcej na temat kodu promocyjnego na Clout MMA 5 znajdziesz w poniższym tekście.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Fortuna baner z ofertą na start

Kod promocyjny Clout MMA 5

Nadszedł czas na długo wyczekiwany Clout MMA 5. Tym razem na fanów freak fightów czeka aż 13 pojedynków, a wśród nich walka pań, podwójny main event z Adamem Josefem w roli głównej czy starcie Alberta Sosnowskiego z dwójką rywali – Ludwiczkiem i Super Mario. Starciem, które elektryzuje jest bez wątpienia pojedynek dwóch niezwykle doświadczonych zawodników, którzy potrafią zrobić niezłe show, a więc Ferrariego i Bad Boya. Bez wątpienia klatka w katowickim Spodku zostanie rozgrzana do czerwoności. A gdybyś chciał również obstawić któryś ze wspomnianych pojedynków, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Clout MMA 5, to warto podczas jego zakładania wpisać specjalny kod promocyjny. Natomiast jeśli interesują Cię typy na Clout MMA 5, to one również są dostępne na naszej witrynie.

Bukmacher na Clout MMA 5

Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzedni gal Clout MMA, ,tak i teraz – Fortuna jest jedynym bukmacherem, który posiada prawa do przygotowania zakładów na Clout MMA 5. Oznacza to, że żeby obstawić sobotnią galę, trzeba mieć aktywne konto u wspomnianego operatora. Jeśli jeszcze go nie masz, to założenie trwa dosłownie kilka chwil. Wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a po chwili będziesz mógł już zajrzeć do oferty i przygotować swoje typy na Clout MMA 5. A tak naprawdę jest co obstawiać, bowiem na każdą z walk bukmacher przygotował po kilka ciekawych rynków zdarzeń.

Clout MMA 5 bonusy bukmacherskie

Oczywiście nie powinno dziwić, że z okazji Clout MMA 5 bonusy będą dostępne. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że głównie oferta Fortuny skierowana jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Mianowicie po rejestracji konta ze specjalnym kodem i spełnieniu postawionych w regulaminie warunków, odblokuje się dostęp do oferty startowej. Na graczy czeka między innymi zakład bez ryzyka, ale też freebety.

Zakład bez ryzyka na Clout MMA 5

Bez wątpienia jednym z najlepszych obecnie bonusów na rynków bukmacherskim jest właśnie zakład bez ryzyka. Dzięki niemu nowi gracze mogą liczyć na ubezpieczenie pierwszego, bądź kilku pierwszych kuponów. Oznacza to, że na początku przygody z obstawianiem możesz być spokojny o swoje fundusze, bowiem w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot postawionej stawki do określonej w regulaminie akcji kwoty. A jak prezentują się szczegóły na temat cashbacku oferowanego z okazji Clout MMA 5?

Clout MMA 5 cashback – zasady

Jak już wspomniałem nieco wyżej, jedynie Fortuna oferuje zakłady na Clout MMA 5. Z tej okazji na nowych graczy czekają trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN. Oznacza to, że jeśli popełnisz błąd na trzech pierwszych kuponów, to nadal nie pozostaniesz z pustymi rękami i będziesz dalej w grze. Wystarczy założyć tam konto z kodem promocyjnym Fortuna i spełnić kilka wymogów, a w zamian czekają wspomniane dodatki. Co natomiast trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do opisanych zakładów bez ryzyka? Oto instrukcja krok p okroku:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony do 100 PLN
  5. Łącznie możesz więc liczyć na 300 PLN zwrotu na konto depozytowe

Zaloguj się aby dodawać komentarze