Chrobry Głogów – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.10.2022

Gdzie oglądać Chrobry Głogów – GKS Tychy? W niedzielę, 16. października będziemy mieli możliwość obejrzenia trzech, ciekawie zapowiadających się spotkań Fortuna 1. Ligi. Jednym z nich będzie starcie Chrobrego z GKS-em Tychy, a mecz ten na pewno przyciągnie przed telewizory wielu kibiców polskiej piłki. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć? O tym w poniższej lekturze, do której serdecznie zapraszam.

Spotkanie Chrobrego z GKS-em to zaledwie jedno z trzech, niedzielnych starć zaplecza Ekstraklasy. Wszystkie te mecze będzie można obejrzeć na żywo dzięki Polsat Box Go, a jeśli jeszcze nie macie konta na tej platformie, to poniższa instrukcja pomoże Ci je założyć:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Chrobry – GKS, transmisja na żywo w TV

W akapicie powyżej przedstawiłem najkorzystniejszy i najłatwiejszy sposób, by zdobyć dostęp do transmisji z meczu Chrobry – GKS i obejrzeć go na żywo w TV! Tym sposobem jest skorzystanie z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, dzięki której zyskacie miesięczny dostęp do transmisji z najciekawszych gier Fortuna 1. Ligi!

Chrobry – GKS: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się w Polsat Box Go i tym samym zdobyć dostęp do sportowych kanałów Polsatu, na których pokazywane są mecze Fortuna 1. Ligi, to warto dopowiedzieć, że spotkanie Chrobrego z GKS-em będzie zaledwie jednym z trzech, niedzielnym gier zaplecza Ekstraklasy. Stream online z tego starcia należy włączyć o godzinie 15:00 – właśnie wtedy na stadionie zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego. Dodam jeszcze, że mecz ten obstawić możecie u bukmachera Fuksiarz, który z naszym kodem promocyjnym oferuje Wam szereg ciekawych bonusów!

Gdzie oglądać Chrobry – GKS?

Wybranie transmisji oferowanej przez Polsat Box Go jest równoznaczne z otrzymaniem szeregu wielu możliwości na oglądanie starcia Chrobrego z GKS-em. Jeśli skorzystacie z naszej współpracy z Fuksiarzem, to zyskacie opcje na oglądanie tego starcia na wielu platformach – zalicza się do nich stream online na telefonie z systemem SMART lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART. Niezależnie, od tego którą opcję wybierzesz, życzę Ci miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze