Gdzie oglądać mecz Chorwacja – Francja? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W poniedziałek rozegrane zostanie ciekawe spotkanie w ramach dywizji A Ligi Narodów, w którym Chorwaci podejmą u siebie Francuzów. Która z drużyn zdobędzie komplet punktów?

fuksiarz, baner, polsatbox

Chorwacja – Francja, gdzie oglądać

W poniedziałek czeka nas ciekawe spotkanie w Lidze Narodów, gdzie w dywizji A dojdzie do rywalizacji Chorwacja – Francja. Francuzi to mocni faworyci, co akurat nas nie dziwi, bo mają lepszych piłkarzy i według kursów bukmacherskich powinni tutaj wygrać bez problemu. Czy tak się faktycznie stanie? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Chorwacja – Francja!

Chorwacja – Francja, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Chorwacja – Francja? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Aplikację możesz pobrać na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, żeby stream nie przerywał!

Chorwacja – Francja, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Szkocja – Ukraina, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Chorwacja – Francja w TV, to zobacz także, jak dokładnie działają transmisje live u bukmacherów i korzystaj z nich przy różnych spotkaniach!

Chorwacja – Francja, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Chorwacja – Francja, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Chorwacja – Francja, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie to Francja jest faworytem w tym meczu, ale Chorwacja na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:48.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Chorwacja - Francja?

Spotkanie Chorwacji z Francją obejrzysz w Polsat Box Go!

O której Chorwacja zmierzy się z Francją?

Spotkanie Chorwacji z Francją rozpocznie się o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze