Chorwacja – Albania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.06.2024

Matteo Kovacić z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Chorwacja – Albania? W środę reprezentacja Chorwacji rozegra spotkanie o wszystko i absolutnym obowiązkiem będzie zwycięstwo z Albanią! Sam mecz zapowiada się naprawdę ciekawie i chyba nie trzeba przekonywać, że warto będzie go obejrzeć na żywo! Podpowiem natomiast, gdzie i w jaki sposób odnaleźć transmisję w TV i stream online. Zapraszam więc do lektury.

Chorwacja – Albania na żywo w TV

Spotkanie Chorwacji z Albanią będzie jednym z trzech środowych spotkań Euro 2024. Oznacza to, że rywalizacja rozpocznie się 19. czerwca 2024 roku o godzinie 15:00. Obydwa zespoły przegrały swoje pierwsze potyczki, a zatem najbliższe starcie będzie dla nich meczem z gatunku tych o wszystko! Emocji zabraknąć zdecydowanie nie powinno, a transmisja w TV standardowo już będzie dostępna na dwóch kanałach. Odnajdziemy ją nie tylko na TVP Sport, ale również na TVP 1! Te programy są szeroko i łatwo dostępne, a ja pod spodem przedstawiam aktualne kursy bukmacherskie na omawiany mecz:

Kursy na zwycięstwo

Superbet
1.50
Chorwacja
4.40
remis
7.00
Albania
Zagraj!

Chorwacja – Albania, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro temat transmisji w TV został już przedstawiony, to przejdę do zagadnienia streamów online, ponieważ wielu kibiców właśnie w ten sposób ogląda spotkania trwającego już kilka dni Euro 2024. I w tym miejscu również mam dobrą informację, ponieważ rywalizacja Chorwacji z Albanią będzie dostępna za darmo na stronie internetowej TVP Sport! Wystarczy, że chwilkę przed rozpoczęciem starcia wejdziemy na wspomniany adres internetowy i obejrzymy kilka reklam – w zamian za to będziemy mogli obejrzeć rywalizację w ramach grupy B w całości, za darmo i z polskim komentarzem! Korzystając z okazji, polecam założyć konto u bukmachera STS z kodem ZAGRANIE, bo zagwarantuje Wam to możliwość obstawienia zwycięstwa wybranej ekipy po specjalnym kursie 150.00! 

baner STS na Chorwacja - Albania 19.06.

Gdzie oglądać Chorwacja – Albania?

Podsumowując zatem treść tego artykułu, okazuje się, że starcie Chorwacji z Albanią będzie w Polsce dostępne dla kibiców w różnych formach i za darmo! Transmisję w TV znajdziemy na dwóch kanałach, czyli na TVP 1 i TVP Sport. Jeśli idzie natomiast o stream online w Internecie, to wchodząc na stronę sport.tvp.pl zdołamy zobaczyć tam rywalizację Chorwacja – Albania na żywo po obejrzeniu kilku reklam! Nic, tylko zasiąść do odbiornika i emocjonować się spotkaniem fazy grupowej Euro 2024. Polecam nasze pozostałe transmisje u bukmacherów i trzymam kciuki za wielkie emocje w środowe popołudnie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze