Gdzie będzie transmisję z meczu Chojniczanka – Motor Lublin? To spotkanie zostanie pokazane w Polsat Box Go, a o szczegółach piszemy niżej. Gospodarze na papierze są faworytami, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Trudno stwierdzić, która z ekip zgarnie tutaj komplet punktów, ale na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie.

ewinner, baner, canal+ online

Chojniczanka – Motor Lublin, gdzie oglądać

Dzisiaj w 1 lidze dojdzie do rywalizacji Chojniczanka – Motor Lublin. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 28 kolejki, a start zaplanowano na godzinę 17:00. Te drużyny powinny zapewnić nam dobre widowisko, bo stawka jest wysoka i nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, gdyż walczą o bezpośredni awans do pierwszej ligi. W tabeli dzieli je tylko Ruch Chorzów, który ma dwa punkty straty do Chojniczanki i tyle samo oczek przewagi nad Motorem Lublin. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać spotkanie Chojniczanka – Motor Lublin, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy w tym tekście!

Chojniczanka – Motor Lublin, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Chojniczanka – Motor Lublin? To spotkanie nie zostanie puszczone w telewizji, ale warto podkreślić, że mając dostęp do Canal+ Online nie musisz się ograniczać do internetowych streamów, gdyż ta platforma ma swoją aplikację dostępna na telewizory ze Smart TV. W niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip bez żadnych przeszkód, a jedyne czego potrzebujesz, to wykupionego dostępu lub skorzystania z naszej współpracy z eWinnerem!

Chojniczanka – Motor Lublin, transmisja za darmo

Transmisja online ze spotkania Chojniczanka – Motor Lublin jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki i wystarczy, że założysz konto w eWinner, a następnie spełnisz jeszcze kilka prostych warunków. Dzięki temu dostaniesz voucher na 30 dni dostępu do wykorzystania właśnie w Canal+ Online, gdzie obejrzysz mecz Chojniczanki z Motorem. Tutaj krótka instrukcja, jak to zrobić:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher

W eWinner możesz także wykorzystać specjalny zakład bez ryzyka, który dostaniesz w ramach bonusu powitalnego i grając razem z nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Chojniczanka – Motor Lublin, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Chojniczanka – Motor Lublin, to teraz sprawdź jeszcze, gdzie dokładnie będzie dostępna transmisja online z tego spotkania. Mecz pomiędzy tymi ekipami będzie puszczony nie tylko w przeglądarkowej wersji Canal+ Online, ale również w specjalnej aplikacji na telefony, która jest dedykowana urządzeniom z systemem Android lub iOS.

Chojniczanka – Motor Lublin, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Chojniczanka – Motor Lublin możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali operatorzy, bo w ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value. O których propozycjach dokładnie mowa? Są to m.in. kursy na rynek 1X2:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 lipca 2022 14:58.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Chojniczanka - Motor Lublin?

Spotkanie Chojniczanki z Motorem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Chojniczanka zagra z Motorem?

Mecz Chojniczanka - Motor zaplanowano na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze