Chile – Kolumbia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.09.2023

Piłkarz Chile podający piłkę

Gdzie oglądać Chile – Kolumbia? Kibice w Europie najpewniej w głównej mierze interesują się meczami eliminacji do Mistrzostw Europy, jednak warto rzucić również okiem na Amerykę Południową, gdzie to piłkarze grają już o awans na mundial! Jednym z takich meczów będzie rywalizacja Chile – Kolumbia. Czy spotkanie to będzie można obejrzeć w legalny sposób? Zapraszam do sprawdzenia szczegółów!

Chile – Kolumbia, transmisja na żywo w TV

Najbliższej nocy czeka nas wiele ciekawych gier w Ameryce Południowej, gdzie zaczyna się 2. kolejka zmagań eliminacji do Mistrzostw Świata. Zarówno reprezentacja Chile, jak i kadra Kolumbii nie wyobraża sobie braku awansu na mundial, a ich bezpośrednie starcie powinno być ciekawym i wyrównanym widowiskiem. Rozpocznie się ono o nieco egzotycznej porze, bo mowa tu o 13. września 2023 roku i godzinie 02:30 polskiego czasu. Niestety meczu tego nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Polecam natomiast spojrzeć na aktualne kursy bukmacherskie przed tym spotkaniem:

Chile – Kolumbia: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli planujecie dla omawianej batalii “zarwać nockę”, to spotkanie Chile – Kolumbia obstawicie na żywo,  wykorzystując przy tym zakłady live. Niestety jednak z jakąkolwiek legalną transmisją jest problem, bo zarówno telewizje, jak i bukmacherzy mają świadomość nieco mniejszego zainteresowania tym meczem, który odbędzie się de facto w nocy. W związku z tym próżno szukać transmisji internetowej, czy streamu online, który zapewniłby nam możliwość oglądania omawianej potyczki.

Gdzie oglądać Chile – Kolumbia?

Reasumując niejako treść powyższego artykułu, z przykrością i szczerze należy stwierdzić, że meczu Chile – Kolumbia nie obejrzymy w Polsce nigdzie. Niestety mówimy tu o spotkaniu, które odbędzie się w nocy, a potencjalna publika nie byłaby zbyt duża. Tego typu zjawisko na nasze nieszczęście ma często miejsce właśnie przy okazji spotkań rozgrywanych w Ameryce Południowej i dotyczy także spotkania Chile – Kolumbia. Pozostaje zatem zainteresować się innymi spotkaniami i dostępnymi transmisjami.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze