Chelsea – Wrexham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.07.2023

Mudryk podczas rozgrzewki

Gdzie oglądać Chelsea – Wrexham? Do rozpoczęcia sezonu w angielskiej Premier League pozostały niespełna 3 tygodnie! Oznacza to, że topowe drużyny przygotowują się już do ligowej kampanii, a w ramach przygotowań toczą bardzo ciekawe mecze towarzyskie. Zespół Chelsea nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Wrexham, z którym zagra już najbliższej nocy. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć Chelsea – Wrexham na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

sts tv

Chelsea – Wrexham, transmisja na żywo w TV

Londyńska Chelsea po gigantycznych zmianach w drużynie zaczyna przygotowania do kampanii 2023/24, która ma być zdecydowanie lepsza, aniżeli poprzedni sezon. Pierwszym rywalem The Blues podczas okresu przygotowawczego będzie ekipa Wrexham, która dopiero co awansowała do League Two. Przeciwnik ten ma być swego rodzaju przetarciem przed trudniejszymi wyzwaniami. Mecz Chelsea – Wrexham rozpocznie się 20. lipca o godzinie 02:00 polskiego czasu, jednak nie znajdziemy nigdzie transmisji telewizyjnej. Gdzie zatem zobaczyć to starcie na żywo?

Chelsea – Wrexham: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie Chelsea – Wrexham kibice będą mogli śledzić na żywo w Internecie, a konkretnie na STS TV. Jak zdobyć dostęp do transmisji online z tej batalii praktycznie za darmo i w dobrej jakości?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca, klikając w link –> https://zagranie.com/goto/sts
  2. Obstaw dowolny zakład. Transmisja z meczu będzie dostępna w sekcji STS TV lub zakłady live przy ofercie na mecz.
  3. Oglądaj mecz Chelsea – Wrexham od 2:00.

chelsea sts tv

Gdzie oglądać Chelsea – Wrexham?

Jeżeli w nocy z 19. na 20. lipca 2023 roku nie będziecie mogli skorzystać z komputera, STS oferuje Wam jeszcze inną, atrakcyjną opcję, dzięki której będzie można zobaczyć omawiane starcie na żywo! Mowa tu o aplikacji mobilnej – zainstalujecie ją na telefon z systemem IOS lub Android i po zalogowaniu się na swoje konto, z łatwością odnajdziecie omawiane spotkanie i obejrzycie je na żywo. Powodzenia i wielu emocji podczas tego spotkania towarzyskiego!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze