Chelsea – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.02.2024

Raheem Sterling po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać Chelsea – Wolves? Zarówno zespół Chelsea, jak i drużyna Wolverhampton są po bolesnych klęskach odniesionych w środku tygodnia. Który z zespołów odbije się i powróci na odpowiednie tory? By poznać odpowiedź na to pytanie, najlepiej będzie obejrzeć omawiane starcie na żywo. A w tym tekście znajdziecie informacje właśnie na temat transmisji w TV i streamów online z tej batalii Premier League. Przyjemnej lektury.

Chelsea – Wolves na żywo w TV

Rywalizacja Chelsea z Wolverhampton będzie tylko jedną z czterech atrakcji, jakie przygotowała dla kibiców angielska Premier League. W starciu tym zobaczymy dwie bardzo ciekawe, lecz wciąż będące w budowie ekipy. Samo starcie wydaje się być dobrą przystawką przed daniem głównym, czyli zaplanowanym na później meczem Arsenal – Liverpool! Rywalizację na Stamford Bridge będzie można w naszym kraju obejrzeć na żywo, jednak niestety nie w TV. Canal+, który pokazuje 2 mecze na każdą kolejkę, tym razem postawił na inne mecze, a zatem w poszukiwaniu transmisji, trzeba zajrzeć do Internetu!

Chelsea – Wolves: transmisja i stream online za darmo

Winien Wam jestem informację o dokładnej dacie tego spotkania. Mecz na Stamford Bridge rozpocznie się w niedzielę, 4. lutego 2024 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji na żywo, takowa będzie dostępna w formie streamu online. Mówię tu oczywiście o w pełni legalnej i bezpiecznej opcji. A taką oferuje w Polsce serwis streamingowy Viaplay, który jeszcze przez jakiś czas pokazywać będzie absolutnie wszystkie spotkania na poziomie Premier League. Niestety jednak za dostęp do takiej usługi trzeba będzie zapłacić – konkretnie 55 PLN miesięcznie. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na niedzielne starcie w Londynie?

Gdzie oglądać Chelsea – Wolves?

Mam nadzieję, że ten tekst dostarczył Wam wiedzy o tym gdzie oglądać Premier League, jak i same spotkanie Chelsea z Wolves! Jeszcze przez pewien okres wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy, a zatem także batalię na Stamford Bridge znajdziemy w Viaplay, a Canal+ pokazuje tylko 2 mecze na kolejkę. Sytuacja ta najpewniej zmieni się w najbliższych miesiącach, jednak do tego czasu pozostało nam korzystać ze streamów w Viaplay. Powodzenia i jak największych emocji w niedzielne popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze