Chelsea – Wolverhampton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.10.2022

Piłkarze Chelsea po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Chelsea – Wolverhampton? Po zmianie menadżera, zespół Wolverhampton postara się powrócić na odpowiednie tory i wywieźć punkty ze Stamford Bridge. Zadanie to będzie bardzo trudne, jednak samo spotkanie może dostarczyć kibicom mnóstwa emocji. O transmisjach i streamach online z tego meczu dowiesz się wszystkiego z poniższego tekstu. Zapraszam do sprawdzenia.

Zawody na Stamford Bridge będą jednym z sześciu, zaplanowanych na sobotę meczów w Premier League. Spotkanie to będzie można obejrzeć na żywo w serwisie Viaplay, a jeśli nie posiadacie dostępu do powyższej stacji, to służę pomocą i wyjaśniam, jak go zdobyć:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Wolverhampton

Chelsea – Wolverhamtpon, transmisja na żywo w TV

Postąpienie według powyższej instrukcji gwarantuje Wam zdobycie dostępu do kanałów Viaplay, na których regularnie pokazywane są spotkania Premier League. Wlicza się w to również spotkanie Chelsea z Wolverhampton, które dzięki transmisji w Viaplay, będzie można obejrzeć na żywo w TV. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 16:00 i to wtedy należy włączyć stream we wspomnianej Viaplay!

Chelsea – Wolverhampton: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, najłatwiejszą i zarazem najprostszą opcją, by obejrzeć stream online z meczu Chelsea – Wolverhampton, jest wybranie transmisji w Viaplay. Operator ten gwarantuje legalne i bezpieczne streamy ze wszystkich, najciekawszych meczów ligi angielskiej i nie zmieni się to do końca trwającej kampanii. Jeśli jesteście zainteresowani transmisjami z innych lig i rozgrywek, to sprawdźcie, którzy bukmacherzy gwarantują możliwość ich zobaczenia na żywo!

Gdzie oglądać Chelsea – Wolverhampton?

Spotkanie Chelsea z Wolves obejrzeć możesz w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć możesz bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzisz, opcji jest naprawdę sporo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze