Chelsea – Wimbledon: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.08.2023

Sanchez rozmawiający z Thiago Silvą

Gdzie oglądać Chelsea – Wimbledon? W środę czeka nas kolejna porcja ciekawych gier w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Jednym z meczów w ramach tych rozgrywek będzie rywalizacja Chelsea z czwartoligowym Wimbledonem. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online!

Chelsea – Wimbledon, transmisja na żywo w TV

Oczywiście zdecydowanymi faworytami rywalizacji są zawodnicy Chelsea, którzy reprezentują Premier League, a Wimbledon rozgrywa swoje spotkania na poziomie League Two. The Blues najpewniej zagrają w omawianej batalii nieco zmienionym składem, tak więc będzie to dobra okazja, by zobaczyć w akcji młodych utalentowanych piłkarzy ze Stamford Brigde! Sam mecz zaplanowany został na 30. sierpnia 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 20:45. Niestety jednak nie będzie można znaleźć transmisji w TV w polskiej telewizji.

Gdzie oglądać Chelsea – Wimbledon?

Finalnie wychodzi więc na to, że spotkanie Chelsea – Wimbledon nie da się obejrzeć. Sprawdźcie koniecznie transmisje live u polskich bukmacherów, gdyż również tam czekają na Was ciekawe mecze na żywo. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze