Gdzie oglądać mecz Chelsea – West Ham United? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu, gdzie dokładnie o tym piszemy. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Ci jednak będa musieli udowodnić, że stać ich na zwycięstwo, a to wcale nie będzie takie proste. Kto wygra w tym starciu?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Chelsea – West Ham United, gdzie oglądać

W Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania Chelsea z West Ham United, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. The Blues są faworytami w starciu z Młotami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Gospodarze jednak w ostatnich tygodniach grają w kratkę i nie wiadomo, w jakiej dyspozycji będą tym razem. Kto tutaj zdobędzie komplet punktów i polepszy swoją sytuację w tabeli?

Chelsea – West Ham United, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Chelsea – West Ham United w telewizji? Jeżeli także należysz do tego grona, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bo będzie to możliwe w Canal+ Sport 2 i Canal+ Online. Dzięki temu odpalisz to starcie niezależnie od tego, gdzie jesteś, a o szczegółach piszemy w kolejnym akapicie! Zanim jednak do tego przejdziemy, to sprawdź jeszcze, jakie są nasze typy dnia i grając u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania!

Chelsea – West Ham United, transmisja na żywo za darmo

Co masz zrobić, jeżeli chcesz oglądać mecz Chelsea – West Ham United, a nie masz dostępu do Canal+ Sport lub nie chcesz płacić abonamentu sportowego? Wtedy możesz wykorzystać naszą współpracę z eWinnerem i obejrzeć transmisję online z tego spotkania w internecie. Proponujemy Ci voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online.

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Chelsea – West Ham United, transmisja online

Transmisja online z meczu Chelsea – West Ham United legalnie będzie do obejrzenia tylko w Canal+ Online. Co prawda będą w internecie nielegalne streamy, ale nie gwarantujemy, że całe to spotkanie obejrzysz u nich w dobrej jakości. Być może przez lagi lub inne problemy przegapisz gola, czy inny ważny moment, więc nie jest to warte nerwów, gdy za darmo możesz oglądać mecze w eWinnerze.

Chelsea – West Ham United, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Chelsea, która powinien tutaj dyktować warunki gry. Goście jednak nie są prostym rywalem i mogą sprawić niespodziankę. Na pewno spotkanie tych ekip będzie bardzo ciekawe!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 05:01.
Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Chelsea - WHU?

Mecz Chelsea z WHU będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Chelsea zagra z WHU?

Spotkanie tych drużyn zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze