Gdzie oglądać Chelsea – Tottenham? Jestem przekonany, że nie tylko miłośnicy angielskiej piłki zechcą poświęcić dwie godziny, by zobaczyć na żywo niedzielne derby Londynu pomiędzy Chelsea, a Tottenhamem. Mecze między tymi ekipami niemalże zawsze gwarantują masę emocji i pozostaje trzymać kciuki, by w tym przypadku było podobnie. W poniższym tekście dowiesz się, kiedy odbędzie się owe starcie, oraz gdzie można będzie je zobaczyć. Zapraszam do lektury.

Mecz pomiędzy Chelsea, a Tottenhamem, będzie jednym z najciekawszych spotkań, we wszystkich, europejskich ligach. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w serwisie Viaplay, a jeśli nie macie do niego dostępu, to poniżej wyjaśniam, w jaki sposób uzyskać pakiet do meczów Premier League:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Tottenham

baner viaplay na PL

Chelsea – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Powyżej wyjaśniłem, w jaki sposób zagwarantować sobie dostęp do transmisji spotkania Chelsea z Tottenhamem, a przy okazji nabyć możliwość obejrzenia innych, równie ciekawych spotkań Premier League. Wszystkie one transmitowane będą w Viaplay, który to serwis daje możliwość obejrzenia meczów ligi angielskiej w TV! Jeśli chodzi o omawiane derby Londynu, odbędą się one w niedzielę o godzinie 17:30!

Chelsea – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Z pewnością wielu miłośników Premier League, przed włączeniem transmisji derbów Londynu, zechce postawić na nie zakłady bukmacherskie! Warto również zainteresować się dostępnymi na polskim rynku bonusami bukmacherskimi, których zdecydowanie nie brakuje! Kiedy już zagracie swoje wypatrzone typy na spotkanie Chelsea z Tottenhamem, wystarczy włączyć Viaplay o godzinie 17:30, zasiąść głęboko w fotelu i emocjonować się niedzielnymi derbami stolicy!

Gdzie oglądać Chelsea – Tottenham?

Wspomniany wyżej serwis Viaplay, który gwarantuje Wam transmisję na żywo w języku polskim, zadbał o to, byście mogli emocjonować się omawianym meczem Premier League gdziekolwiek jesteście! Spotkanie Chelsea z Tottenhamem zobaczycie bowiem na smartfonie z systemem Android lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART! Przypomnę, że by zobaczyć derby Londynu, wystarczy pozyskać pakiet Viaplay, o którym więcej piszę wyżej, a następnie uruchomić wybrany odbiornik w niedzielę, o godzinie 17:30. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Kiedy odbędzie się mecz Chelsea - Tottenham?

Mecz Chelsea - Tottenham odbędzie się w niedzielę, o godzinie 17:30.

Gdzie obejrzeć mecz Chelsea - Tottenham?

Mecz Chelsea - Tottenham obejrzysz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze