Gdzie oglądać Chelsea – Salzburg? Po porażce z Dynamem Zagrzeb i sensacyjnym zwolnieniu Thomasa Tuchela, zespół Chelsea postara się odnieść pierwsze zwycięstwo w grupie Ligi Mistrzów. Rywalem The Blues w środowym meczu będzie ekipa Salzburga. W poniższym tekście przedstawię Wam możliwości obejrzenia tego meczu na żywo, a także powiem kilka słów o formie obu drużyn. Zapraszam do lektury.

Spotkanie na Stamford Bridge będzie jednym z ośmiu środowych starć w Champions League. Legalnym i najkorzystniejszym sposobem zobaczenia go na żywo będzie wybranie transmisji w Polsat Box Go. Jak zdobyć dostęp do powyższej platformy?

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu
Fuksiarz, polsatbox

Chelsea – Salzburg, transmisja na żywo w TV

Powyżej przedstawiłem Wam, w jaki sposób skorzystać z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, a co za tym idzie, zgarnąć dostęp do kanałów Polsat Box Go. To właśnie na tej platformie najlepiej obejrzeć transmisję na żywo ze spotkania na Stamford Bridge! Jeśli już posiadacie aktywny voucher, to nie pozostało nic innego, jak włączyć TV o godzinie 21:00.

Chelsea – Salzburg: transmisja i stream online za darmo

Przed włączeniem streamu online z meczu Chelsea – Salzburg, warto by zainteresować się sytuacją i szansami obu ekip. Po ostatniej porażce z Dynamem, sensacyjnie pracę w Londynie stracił Thomas Tuchel, a nowym menadżerem został ogłoszony Graham Potter. Z kolei Salzburg w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów niespodziewanie zremisował z AC Milanem 1:1. Czy nowo zatrudniony trener Chelsea zdoła znaleźć patent na gości z Austrii? By się o tym przekonać, najlepiej włączyć transmisję w Polsat Box Go i zobaczyć ten mecz na żywo!

Gdzie oglądać Chelsea – Salzburg?

Jeśli już wiesz wszystko na temat transmisji online, a także poniekąd znasz sytuację obu ekip, to na koniec powiem o możliwościach obejrzenia spotkania Chelsea – Salzburg. A tych jest kilka – Polsat Box Go oferuje bowiem stream online na TV z funkcją SMART, ale także na komputerze, czy laptopie, oraz na smartfonie z systemem Android lub IOS. Możliwości jest więc wiele, a jeśli jesteś zainteresowany transmisjami z pozostałych meczów Champions League, to sprawdź, gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze