Chelsea – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.09.2023

Conor Gallagher po zakończonym meczu

Gdzie obejrzeć Chelsea – Nottingham? Po efektownym zwycięstwie nad Luton i wyeliminowaniu Wimbledonu w Pucharze Ligi Angielskiej, ekipa Chelsea przystępuje do kolejnego wyzwania, którym będzie domowy mecz ligowy z Nottingham Forest. Samo starcie zapowiada się bardzo ciekawie, a my w poniższym tekście poinformujemy gdzie i w jaki sposób oglądać je na żywo. Zapraszam do zerknięcia na szczegóły!

Chelsea – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Londyńska Chelsea od początku kampanii 2023/24 gra ciekawy i ofensywny futbol, który przyjemnie oglądać! Ostatnio doszły do tego same wyniki i będąca na fali dwóch wygranych z rzędu londyńska ekipa w sobotnie popołudnie zmierzy się z teoretycznie słabszym Nottingham. Mecz ten rozpocznie się w sobotę 2. września 2023 roku o godzinie 16:00 na Stamford Bridge, a transmisji w TV niestety nie znajdziemy. Do szczegółów streamu online, który będzie dostępny za moment przejdziemy, natomiast teraz przedstawię aktualne kursy na to spotkanie Premier League:

Chelsea – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

A zatem, o co chodzi ze streamem online, o którym przed momentem wspomniałem? Spotkanie Chelsea – Nottingham obejrzeć można będzie za sprawą internetowej transmisji, która to zostanie wyemitowana w serwisie streamingowym Viaplay. Znajdziemy tam oczywiście wszystkie spotkania Premier League, w tym omawiane derby Londynu, a całość jest w pełni legalną i bezpieczną opcją z dostępem do komentarza po polsku i w obrazie HD! Jak zdobyć dostęp do takiego streamu z potyczki na Stamford Bridge?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Nottingham

Gdzie oglądać Chelsea – Nottingham?

Na koniec warto także wspomnieć o opcji, z której skorzystać będą mogły osoby przebywające poza domem, czy nie mające dostępu do komputera. Aplikację Viaplay pobierzecie także na swój telefon, o ile macie na nim system operacyjny IOS lub Android. Skorzystanie z tej opcji również jest legalne i bezpieczne, oraz oczywiście pozwoli Wam obejrzeć mecz Chelsea – Nottingham na żywo. Na koniec polecam sprawdzić nasze pozostałe transmisje u polskich bukmacherów i życzę jak najlepszych wrażeń z oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze