Chelsea – Newcastle: kurs 100.00 na zwycięzcę meczu!

Fabian Schar w meczu z Chelsea

28. kolejkę Premier League zakończy nie byle jakie spotkanie! W poniedziałkowy wieczór ekipa Chelsea podejmie u siebie zespół Newcastle, a przy okazji tego starcia zgarnąć można aż 200 PLN bonusu w Superbet! Warunkiem jest wytypowanie zwycięzcy tego meczu, a więcej informacji o takiej akcji promocyjnej znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

baner Superbet na Chelsea - Newcastle

Spotkanie Chelsea – Newcastle będzie ostatnim aktem 28. kolejki Premier League i zapowiada się ono bardzo ciekawie! Rejestrując się u bukmachera Superbet macie teraz możliwość zagrania zakładu na zwycięstwo dowolnej drużyny i zgarnięcia aż 200 PLN bonusu za poprawny typ! Wszystko wyjaśniam z resztą pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Chelsea lub Newcastle w meczu Premier League.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Oczywiście sezon 2023/24 ani dla Chelsea, ani dla Newcastle nie jest wymarzony i obydwa zespoły mają swoje problemy. Nie zmienia to faktu, że każda z ekip ma mnóstwo jakości w składzie i ma zamiar pod koniec sezonu powalczyć jeszcze o europejskie puchary. Polecam zatem skorzystać z najnowszej promocji w Superbet i dać sobie szansę na zgarnięcie 200 PLN bonusu za poprawne wytypowanie tego starcia! Powodzenia!

Jeżeli nie jesteś pewny warunków działania promocji napisz do nas, albo sprawdź pełny regulamin akcji promocyjnej na stronie Superbet, by prawidłowo wziąć udział w akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze