Chelsea – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.10.2022

Manchester United po strzelonym golu

Gdzie oglądać Chelsea – Manchester United? Absolutnym hitem weekendu w Premier League, a może i w całej Europie będzie rywalizacja londyńskiej Chelsea z ekipą Manchesteru United! Mecz ten odbędzie się w sobotni wieczór, a o szczegółach i dostępnych transmisjach w naszym kraju przeczytacie w poniższym tekście, do lektury którego serdecznie zapraszam.

Zawody na Stamford Bridge to zaledwie jedno z czterech, zaplanowanych na sobotę spotkań angielskiej ekstraklasy. Zarówno hit pomiędzy Chelsea, a Manchesterem United, jak i inne mecze tej kolejki zobaczyć będzie można w Viaplay! O szczegółach oferty piszę poniżej:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Manchester United

 

Chelsea – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Postąpienie według powyższej instrukcji gwarantuje Wam zdobycie dostępu do kanałów Viaplay, na których regularnie pokazywane są spotkania Premier League. Wlicza się w to również hitowe spotkanie Chelsea z Manchesterem United, które dzięki transmisji w Viaplay, będzie można obejrzeć na żywo w TV. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:30 i to wtedy należy włączyć stream we wspomnianej Viaplay!

 

Chelsea – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Przed włączeniem transmisji dostępnej w serwisie Viaplay, warto dowiedzieć się o aktualnej formie i sytuacji kadrowej obu ekip – to wszystko znajdziecie w naszej zapowiedzi tego starcia. Przeczytacie również o specjalnej promocji bukmachera Betfan, który oferuje kurs 50.00 na zwycięstwo jednej z ekip! Wracając do tematu streamów online, wymieniona przed sekundą stacja oferuje je również ze spotkań niemieckiej Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji – wszystko to w 100% legalnie i bezpiecznie!

 

Gdzie oglądać Chelsea – Manchester United?

Spotkanie Chelsea z Manchesterem United obejrzeć możesz w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć możesz bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzisz, opcji jest naprawdę sporo, a jeśli masz chwilę, to zachęcam do sprawdzenia rozkładu transmisji u legalnych bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze