Chelsea – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2023

Foden walczący z Gallagerem

Gdzie oglądać Chelsea – Manchester City? Dwunastą kolejkę angielskiej Premier League zakończymy bardzo mocnym uderzeniem, a dokładniej wielkim hitem na Stamford Bridge! To właśnie na swoim obiekcie drużyna Chelsea postara się zatrzymać Manchester City, a sam mecz oczywiście jawi się jako najciekawszy niedzielny mecz. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć go na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Chelsea – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Niedzielna rywalizacja na Stamford Bridge zapowiada się oczywiście piekielnie ciekawie i będzie to chyba najciekawszy mecz piłkarski ze wszystkich lig europejskich! Faworytami są mistrzowie Anglii, jednak osobiście nie odbieram szans Chelsea i spodziewam się bardzo wyrównanego boju. Rozpocznie się on 12. listopada 2023 roku o godzinie 17:30 naszego czasu i będzie ostatnim niedzielnym starciem 12. kolejki Premier League. Mecz ten będzie można obejrzeć na żywo, jednak niestety nie w formie transmisji w TV, bo takiej zwyczajnie nie znajdziemy na żadnym kanale.

Chelsea – Manchester City: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów sposobu, w jaki będzie można zobaczyć znakomicie zapowiadający się hit Premier League, będzie nim transmisja internetowa, a więc stream online. Do końca 2023 roku prawa do pokazywania meczów angielskiej ekstraklasy posiada Viaplay i to właśnie na stronie tego operatora znajdziemy legalny i sprawdzony stream online z meczu na Stamford Bridge. Dodam, że niestety nie jest to darmowa transmisja, bo uprzednio trzeba będzie wykupić odpowiedni pakiet. Polecam natomiast zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie, bo może zechcecie obstawić to starcie!

Chelsea
Nov 12, 2023
17:30
Manchester City
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:25, 12 listopada 2023 17:25.

Gdzie oglądać Chelsea – Manchester City?

Wychodzi więc na to, że rywalizację Chelsea z Manchesterem City obejrzymy tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Nie będzie ona dostępna w żadnym legalnym serwisie za darmo, a w Viaplay cena pakietu wynosi obecnie 55 PLN. Finalnie decyzja odnośnie ewentualnego wykupienia usług zależy tylko i wyłącznie od Was. Ja na koniec zachęcę do zerknięcia, gdzie oglądać Premier League i pozostałe spotkania 12. kolejki angielskiej ekstraklasy. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze