Chelsea – Luton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.08.2023

Conor Gallagher podczas meczu

Gdzie oglądać Chelsea – Luton? Już w piątkowy wieczór rozpoczniemy kolejną, trzecią serię gier w angielskiej Premier League. Pierwszym spotkaniem tejże kolejki będzie rywalizacja na Stamford Bridge, gdzie miejscowa Chelsea podejmie beniaminka z Luton. W poniższym artykule poinformujemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo. Zapraszam więc do lektury.

Chelsea – Luton, transmisja na żywo w TV

Spotkanie londyńskiej Chelsea z Luton Town powinno być dla miejscowych znakomitą okazją na przełamanie kiepskiej passy. Pomimo bardzo dobrych momentów w grze, londyńczycy mieli sporo pecha i nie zdołali wygrać ani z Liverpoolem, ani z West Hamem. Niemniej jednak postawa The Blues w tych starciach mogła się podobać i pozostaje mieć nadzieję, że identycznie będzie podczas rywalizacji z Luton. Samo spotkanie rozpocznie się 25. sierpnia 2023 roku o godzinie 21:00, lecz niestety nie będzie możliwości obejrzenia tego spotkania na żywo w TV.

Chelsea – Luton: transmisja i stream online za darmo

Skoro meczu Chelsea – Luton nie zobaczymy w telewizji, to może obejrzymy go za sprawą streamu online? Owszem! Serwis streamingowy Viaplay w kampanii 2023/24 posiada prawa transmisyjne do spotkań angielskiej Premier League, w związku z czym także mecz Chelsea – Luton będzie pokazywany na jego stronie internetowej. Rejestracja i wykup pakietu to proces bardzo prosty i szybki, a całość opisuję pod spodem:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Luton

Gdzie oglądać Chelsea – Luton?

Na koniec warto także wspomnieć o opcji, z której skorzystać będą mogły osoby przebywające poza domem, czy nie mające dostępu do komputera. Aplikację Viaplay pobierzecie także na swój telefon, o ile macie na nim system operacyjny IOS lub Android. Skorzystanie z tej opcji również jest legalne i bezpieczne, oraz oczywiście pozwoli Wam obejrzeć mecz Chelsea – Luton na żywo. Na koniec polecam sprawdzić nasze pozostałe transmisje u polskich bukmacherów i życzę jak najlepszych wrażeń z oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze