Gdzie oglądać Chelsea – Leicester? Mecz Chelsea z Leicester powinien być jednym z najciekawszych, sobotnich spotkań w Premier League. Oba zespoły mają w planach rywalizację o najwyższe cele i każdy z nich potrafi grać ofensywną piłkę. Zapewne wielu kibiców ligi angielskiej zechce więc zobaczyć to starcie na żywo – z tekstu poniżej dowiesz się, gdzie i kiedy się ono odbędzie, oraz w jaki sposób zdobyć transmisję online z wydarzeń ze Stamford Bridge. Zapraszam do lektury.

Mecz Chelsea z Leicester jawi się jako hit 4. kolejki Premier League. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo za sprawą operatora Viaplay, który przeprowadzi transmisję z tego starcia. Jak zdobyć dostęp do kanałów powyższej stacji?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Leicester
baner viaplay na PL

Chelsea – Leicester, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Chelsea z Leicester powinno być jednym z najciekawszych, sobotnich meczów piłkarskich. Jeśli więc chcesz obejrzeć ten mecz, to powyżej opisałem, w jaki sposób zdobyć dostęp do kanałów stacji Viaplay, która oferuje transmisję z tego starcia na żywo! Dopowiem jeszcze, iż rywalizacja na Stamford Bridge rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00!

Chelsea – Leicester: transmisja i stream online za darmo

Jeśli masz ochotę obejrzeć potyczkę Chelsea z Leicester na żywo, to warto, byś wiedział co nie co o formie obu ekip. Zespół Chelsea po 3 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 4 punkty, a w ostatniej kolejce, dość niespodziewanie przegrał u siebie z Leeds United 0:3! Drużyna Leicester również nie rozpoczęła kampanii 2022/23 najlepiej, bowiem jak dotąd zebrała jedynie 1 punkcik i w tej chwili zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Lisy przed tygodniem okazały się gorsze od Southampton. Można być więc pewnym, że każda z ekip da z siebie 100%, by zrehabilitować się za ostatnie niepowodzenia, a spotkanie na Stamford Bridge powinno być kapitalnym widowiskiem!

Gdzie oglądać Chelsea – Leicester?

Viaplay oferuje swoim użytkownikom szeroki wybór, jeśli chodzi o transmisję meczu Chelsea z Leicester. Spotkanie to obejrzeć na żywo możecie bowiem zarówno na smartfonie z systemem IOS lub Android, jak i na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Jeśli macie zamiar obstawić ten mecz, to zapraszam do zapoznania się z naszą zapowiedzią i typami. Miłego seansu i wielu emocji przy okazji oglądania wydarzeń z Londynu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze