Chelsea – Leicester: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2024

Piłkarze Chelsea zbijający piątkę

Gdzie oglądać Chelsea – Leeds? Niedziela z angielską piłką zapowiada się wybornie, a to między innymi przez wzgląd na szalenie ciekawie zapowiadające się spotkania FA Cup! W pierwszym ćwierćfinale ekipa Chelsea zmierzy się z liderem Championship, czyli Leicester City. W tym tekście odnajdziecie informacje o dostępnych transmisjach w TV i streamach online z tej batalii. Zapraszam więc do lektury.

Chelsea – Leicester na żywo w TV

Spotkanie Chelsea z Leicester City, jak już zdążyłem wspomnieć, rozegrane zostanie w ramach 1/4 FA Cup i zapowiada się ono wybornie. Wszak oba zespoły grają ofensywną i ciekawą dla oka piłkę, a Leicester jest liderem Championship i najpewniej za chwilę ponownie zawita do angielskiej ekstraklasy. Sama batalia na Stamford Bridge rozpocznie się 17. marca 2024 roku o godzinie 13:45 naszego czasu. Starcie to można będzie obejrzeć na żywo w TV, a dokładniej na kanale Eleven Sports 1. Jeżeli w swojej ofercie telewizyjnej nie posiadacie jednak wspomnianego programu, to absolutnie nic straconego, bo dostępne będą także legalne streamy online, do których przechodzę!

Chelsea – Leicester gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie Chelsea – Leicester będzie można obejrzeć na żywo w TV, ale również w Internecie za sprawą streamu online! Mówię tu oczywiście o legalnej i w pełni bezpiecznej opcji, a taką oferuje między innymi najpopularniejszy polski bukmacher! W STS TV odnajdziecie stream online z rywalizacji na Stamford Bridge, a by go włączyć, należy jedynie zalogować się na swoje konto i obstawić dowolny kupon za najniższą nawet stawkę. W zamian za zagranie takiego kuponu, STS umożliwi oglądanie meczu Chelsea – Leicester na żywo i w całości!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Chelsea – Leicester i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.Baner STS

Gdzie oglądać Chelsea – Leicester?

Jeżeli żadna z wymienionych wyżej opcji Wam nie odpowiada, to powiem o jeszcze jednym sposobie, który pozwoli obejrzeć Chelsea – Leicester na żywo. W Superbet TV, a więc u innego legalnego bukmachera, wystarczy zalogować się na konto gracza i nie wpłacając żadnych środków, ani nie obstawiając żadnego kuponu, będziecie w stanie zobaczyć tam mecz The Blues z Lisami na żywo! Niezależnie więc od tego, którą opcję ostatecznie wybierzecie, życzę jak najlepszego widowiska w ramach FA Cup i trzymam kciuki za ciekawe spotkanie na Stamford Bridge!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze