Chelsea – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.01.2024

Alfie Gilchrist z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Chelsea – Fulham? W najbliższą sobotę odbędą się zaledwie dwa mecze Premier League, a to dlatego, że 21. kolejka została podzielona na dwa weekendy. Jednym ze spotkań będzie to na Stamford Bridge, gdzie miejscowy zespół The Blues zmierzy się w derbach stolicy z Fulham. W poniższym tekście dowiecie się, gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Chelsea – Fulham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja derbowa pomiędzy Chelsea, a Fulham będzie jednym z zaledwie dwóch zaplanowanych na najbliższą sobotę gier. Będzie zatem można skupić się tylko na tym meczu, bez ewentualnego przełączania na inne kanały i spotkania, bo tych zwyczajnie zabraknie. Mecz na Stamford Bridge rozpocznie się 13. stycznia 2024 roku o godzinie 13:30 polskiego czasu. Zawody te będą oczywiście w naszym kraju dostępne na żywo, jednak niestety nie obejrzymy ich w formie transmisji w TV. Skorzystać będzie można natomiast z Internetu i streamu online, jednak o tym za sekundę!

Chelsea – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Płynnie przechodzę zatem do szczegółów wspomnianego streamu online, za sprawą którego będzie można zobaczyć derby Londynu w legalny i bezpieczny sposób! Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach wycofujący się z polskiego rynku serwis Viaplay straci prawa transmisyjne do Premier League, jednak póki co to właśnie ta strona ma w swojej ofercie spotkania angielskiej ekstraklasy! Nie jest to co prawda darmowa opcja, jednak właśnie tam w legalny sposób będzie można zobaczyć mecz Chelsea – Fulham na żywo! 

Gdzie oglądać Chelsea – Fulham?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to przynajmniej batalia Chelsea z Fulham będzie dostępna tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Tam znajdziecie wszystkie mecze 21. kolejki angielskiej ekstraklasy. Dwa mecze Premier League na kolejkę pokazywane są również na sportowych antenach Canal+, jednak w przypadku tego konkretnego spotkania, jedynym wyjściem będzie wspomniany już stream online w Viaplay. Sama batalia w Londynie jawi się jako bardzo ciekawa i trzymam mocno kciuki, aby faktycznie taką się okazała!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze