Chelsea – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.03.2023

Conor Gallagher po wygraniu meczu z BVB Gdzie oglądać Chelsea – Everton? Rywalizacja na Stamford Bridge będzie zaledwie jednym z pięciu meczów, jakie zaplanowano na najbliższą sobotę. Mecz ten zapowiada się do prawdy interesująco, ponieważ obie ekipy zdecydowanie mają o co grać! A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć zmagania w Londynie? O tym w poniższym tekście, do przeczytania którego serdecznie zapraszam.

A zatem, w jaki sposób i z jakiego źródła będzie można legalnie obejrzeć mecz Chelsea – Everton? Odpowiedź jest dość prosta, ponieważ operatorem posiadającym prawa transmisyjne do wszystkich gier Premier League w tym sezonie jest Viaplay! Poniżej dokładniej tłumaczę, jak zdobyć dostęp do sobotniego meczu na Stamford Bridge:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Chelsea – Everton

Chelsea – Everton, transmisja na żywo w TV

Zastosowanie się do powyższej instrukcji pomoże Wam założyć konto w Viaplay, który to serwis oferuje użytkownikom obejrzenie potyczki Chelsea – Everton na żywo w TV! Jeśli już będziecie mieli pełnoprawne konto na portalu Viaplay, to pozostaje jedynie włączyć odpowiedni kanał w sobotę o godzinie 18:30, ponieważ to właśnie wtedy rozpocznie się omawiane starcie! Warto także zerknąć na naszą zapowiedź i typy na ten mecz!

Chelsea – Everton: transmisja i stream online za darmo

Prócz opisanej powyżej transmisji w TV, operator Viaplay oferuje swoim klientom kilka innych opcji na obejrzenie meczu Chelsea – Everton i innych sobotnich spotkań. Można na przykład skorzystać ze streamów online, które bezproblemowo znajdziecie na stronie internetowej Viaplay po zalogowaniu się na swoje konto. Owy stream będzie w pełni legalny i bezpieczny, co stawia Viaplay ponad pirackimi stronami anglojęzycznymi. Jeżeli natomiast nie macie za co zagrać kuponów na sobotę, to w Superbet zyskać możecie zupełnie darmowe 34 PLN bonusu! Poniżej piszę o szczegółach takiej oferty:
  1. Zarejestruj się na stronie bukmachera Superbet.
  2. Przy rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Wpłać 40 zł i dokonaj obrotu po kursie 1.50.
  4. Po ukończeniu rejestracji, na Twoim koncie bonusowym pojawią się 34 PLN!
Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać Chelsea – Everton?

Prócz wspomnianej transmisji w TV i streamów online, Viaplay daje swoim użytkownikom możliwość oglądania meczu Chelsea – Everton na smartfonie, czy tablecie. Jeżeli na takowym urządzeniu posiadacie system Android lub IOS, to wystarczy zainstalować aplikację mobilną Viaplay i włączyć stream, który będzie działał, jeśli macie dostęp do sieci. Na koniec zachęcę do sprawdzenia transmisji online u polskich bukmacherów. Powodzenia i miłego oglądania! fot. Pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze