Chelsea – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.12.2023

Cole Palmer przy piłce

Gdzie oglądać Chelsea – Crystal Palace? Trwa świąteczna kolejka Premier League i po 5 wtorkowych spotkaniach przyszła pora na środowe mecze! A wśród nich znajdziemy między innymi ciekawie zapowiadające się derby Londynu pomiędzy Chelsea, a Crystal Palace. W poniższym tekście znajdziecie informacje odnoszące się do transmisji w TV i streamów online z tej rywalizacji. Zapraszam zatem do ich sprawdzenia.

Chelsea – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Chelsea z Crystal Palace to oczywiście spotkanie derbowe i mecz dwóch ekip z Londynu! Będzie to jednak tylko jedno z trzech starć, jakie odbędą się w środę w ramach 19. kolejki Premier League. Wydaje się, że faworytami będą zawodnicy The Blues, co potwierdzają kursy bukmacherskie, które znajdziecie kilka linijek niżej. Jeśli idzie natomiast o transmisję w TV z tego spotkania, to niestety takiego rozwiązania w przypadku tego meczu nie znajdziemy. Będzie można natomiast skorzystać ze streamu online w sieci, o czym już za sekundkę powiem więcej!

Chelsea – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

O co więc chodzi ze wspomnianym streamem online i gdzie obejrzeć Chelsea – Crystal Palace na żywo? Jeszcze dosłownie przez kilka dni prawa transmisyjne do pokazywania spotkań Premier League są w rękach Viaplay i to właśnie tam do końca 2023 roku odnajdziemy wszystkie mecze ligi angielskiej! Oznacza to, że także rywalizację Chelsea z Crystal Palace bez problemu obejrzymy na wspomnianym serwisie streamingowym i będzie to legalna, oraz bezpieczna opcja. Niestety jednak za dostęp do transmisji internetowej trzeba będzie zapłacić, tak więc nie mówimy o opcji za darmo.

Gdzie oglądać Chelsea – Crystal Palace?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to tak jak wspomniałem przed momentem, rywalizację Chelsea z Crystal Palace i inne mecze 19. kolejki znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay. Będzie to legalna i sprawdzona opcja, jednak wiąże się ona z dodatkowymi kosztami. Mimo wszystko opisywane derby Londynu zapowiadają się ciekawie i podejrzewam, że nie pożałują ci, którzy obejrzą je na żywo! Ode mnie w tym tekście to już wszystko, tak więc życzę jak największych emocji z angielską piłką w środowy wieczór.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze