Gdzie obejrzeć mecz Chelsea – Brighton? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. W środę w Premier League będziemy mogli obejrzeć starcie Chelsea z Brighton. Gospodarze to mocni faworyci, ale czy to wykorzystają i zdobędą komplet punktów? A może Moder i spółka po raz kolejny zaskoczą?

Chelsea – Brighton: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w Premier League dojdzie do rywalizacji Chelsea z Brighton, a więc będziemy mogli obejrzeć dość interesujące z polskiej perspektywy starcie. The Blues w naszym kraju mają wielu fanów, a po drugiej stronie boiska zobaczymy jeszcze jednego z nielicznych Polaków w Premier League, czyli Modera. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, a obejrzeć je możesz w Canal+ Online oraz Canal+ Sport. Jak nie wiesz, jak to zrobić, to sprawdź niżej, bo właśnie o tym piszemy w poniższym artykule.

Chelsea – Brighton: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Chelsea – Brighton będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Zasady są bardzo proste i przygotowaliśmy kompletną instrukcję. Nie możesz jednak pominąć żadnego kroku, o czym musisz pamiętać.

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Chelsea – Brighton: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie w TV obejrzeć mecz Chelsea – Brighton? Tak się składa, że w Polsce prawa do pokazywania angielskiej ligi ma Canal+, które posiada swoje kanały telewizyjne. Jeżeli nie wykupiłeś pakietu sportowego, w którym są one dostępne, to możesz też pobrać aplikację na TV od Canal+ Online i w niej oglądać mecz.

Chelsea – Brighton: stream na żywo online

Stream online z meczu Chelsea – Brighton będzie dostępny m.in. na Canal+ Online, bo to właśnie ta platforma działa online i na niej obejrzysz spotkanie The Blues z Brighton. Przy okazji zachęcamy do sprawdzenia tego, jak działają transmisje live u bukmacherów, bo dzięki nim możesz zagrać zakłady z dużym value.

Chelsea – Brighton: zapowiedź meczu

Starcie Chelsea – Brighton będzie bardzo interesujące i na pewno warto je obejrzeć. Przed startem samej rywalizacji możesz zerknąć jeszcze na kursy, jakie wystawiają bukmacherzy. W ofercie polskich operatorów jest kilka interesujących opcji:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 22:05.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Chelsea - Brighton?

Spotkanie Chelsea z Brighton będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze