Już dzisiaj w ramach 31 kolejki Premier League dojdzie do spotkania Chelsea z Brentford. Obie te ekipy nie są nawet blisko siebie w tabeli. The Blues znajdują się obecnie na trzecim miejscu, a Brentford na 15. Nie zmienia to jednak faktu, że kibice nie powinni się nudzić podczas tej rywalizacji, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz Chelsea – Brentford!

ewinner, baner, canal online

Chelsea – Brentford, gdzie oglądać

O godzinie 16:00 dojdzie dzisiaj do interesującego z punktu widzenia kibica meczu. Chelsea zmierzy się w nim z Brentford. The Blues są tutaj faworytami, co nikogo nie powinno akurat dziwić. To o wiele lepsza ekipa, która w sezonie 2021/2022 gra solidnie i obecnie znajduje się na trzecim miejscu w tabeli z 59 punktami na koncie. Brentford w tym samym czasie zdobył zaledwie 30 oczek, co daje jej 15 miejsce i wcale nie jest pewna utrzymania się w lidze. Spotkanie będzie można obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online!

Chelsea – Brentford, transmisja na żywo w TV

Zastanawiasz się, gdzie będzie transmisja w TV z meczu Chelsea – Brentford? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Będzie to możliwe w Canal+ Sport. Kanały telewizyjne tego dostawcy dostępna są w kablówce i wystarczy po prostu wykupić odpowiedni abonament. Jeżeli jednak nie chcesz tego robić, to mamy dla Ciebie świetną informację – razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher do Canal+ Online. Jak odebrać taki voucher? Sprawdź w kolejnym akapicie!

Chelsea – Brentford, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Chelsea – Brentford będzie do obejrzenia w Canal+ Online. Ogólnie ta platforma jest płatna, ale dzięki temu, że podjęliśmy współpracę z eWinnerem, to nie musisz za to płacić. Wystarczy postępować według poniższej instrukcji, a odbierzesz voucher na 30 dni i odpalisz tę rywalizację za darmo!

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Z proponowanymi przez nas typami dnia możesz także obstawić to starcie u tego bukmachera i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania. Na pewno warto to rozważyć!

Chelsea – Brentford, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Chelsea – Brentford przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazywana w Canal+ Online, a dokładnie to w aplikacji na telefony oraz w przeglądarce. Możliwości jest sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Chelsea – Brentford, kursy bukmacherskie

Warto także sprawdzić, jakie są dostępne u bukmacherów kursy, bo często te dają nam spore value, a przy okazji można się dobrze bawić. W tym wypadku prezentują się one tak:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 09:46.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Chelsea - Brentford?

Starcie Chelsea z Brentford będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

O której Chelsea zagra z Brentford?

Mecz Chelsea - Brentford zaplanowano na godzinę 13:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze