Chelsea – Bournemouth: kurs 150.00 za wygrany zakład 1X2

Piłkarze Chelsea po zdobyciu gola

W ostatniej kolejce sezonu 2023/24 w angielskiej Premier League ekipa Chelsea podejmie na własnym obiekcie Bournemouth. Przy okazji tego starcia nowi typerzy mogą założyć konto w Superbet i obstawić zakład na zwycięzcę tego starcia, a nagrodą będzie aż 300 PLN bonusu! Pod spodem znajdziecie wszystkie informacje i szczegóły na temat takiej oferty powitalnej – zapraszam więc do sprawdzenia.

baner Superbet na ostatnią kolejkę Premier League

Najnowsza promocja powitalna Superbet może robić wrażenie i na pewno wielu nowych graczy zdecyduje się z niej skorzystać! W jej ramach tworzycie nowe konto w Superbet i korzystacie z naszego kodu promocyjnego, a następnie możecie obstawić zakład na zwycięzcę pojedynku Chelsea – Bournemouth po kursie 150.00! Jak zatem zagrać o 300 PLN bonusu?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Chelsea lub Bournemouth (38. kolejka Premier League).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ekipa Chelsea jest na finiszu kampanii w bardzo wysokiej formie i 4 ostatnie potyczki ligowe zwyciężyła! The Blues mają realną szansę na zakwalifikowanie się do Ligi Europy, a zwycięstwo z Bournemouth zapewni londyńczykom taki awans. Warto zatem skorzystać ze specjalnej promocji Superbet i pokusić się o zagranie wiktorii Chelsea lub Bournemouth po specjalnym kursie 150.00! Zachęcam do skorzystania i życzę powodzenia!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze