Chelsea – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Reece James przed spotkaniem

Gdzie oglądać Chelsea – Bournemouth? Ekipa Chelsea na dystansie ostatnich tygodni imponowała formą i wygrywała kolejne spotkania! Jeżeli The Blues w ostatnim meczu sezonu pokonają również Bournemouth, to zapewnią sobie awans do europejskich pucharów. A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to spotkanie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia!

Chelsea – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Ekipa Chelsea przed ostatnim meczem sezonu 2023/24 ma w swoich rękach kwestię awansu do europejskich pucharów! Celem londyńczyków jest oczywiście zwycięstwo z Bournemouth, który nie gra już absolutnie o nic. Starcie to, podobnie jak wszystkie inne mecze 38. kolejki ligi angielskiej, rozpocznie się 19. maja 2024 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego. Przechodząc do szczegółów transmisji, niestety starcia tego nie odszukamy na żadnym programie telewizyjnym. Będzie można za to skorzystać ze streamu online, o którym więcej po przedstawieniu kursów bukmacherskich:

Chelsea – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Przedstawione wyżej kursy na mecz Chelsea – Bournemouth wrzucicie na kupony wykorzystując nasz ranking bukmacherów! Przechodząc zaś do zapowiedzianej kwestii streamów online, rywalizację na Stamford Bridge będzie można obejrzeć właśnie w taki sposób w Internecie. Wszystkie mecze 38. serii gier zostaną pokazane na platformie streamingowej Viaplay, która jest dobrze znana wszystkim kibicom Premier League, bo w obecnej kampanii pokazywała 100% meczów ligi angielskiej. Niestety jednak dostęp do usług Viaplay jest płatny i miesięcznie kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać Chelsea – Bournemouth?

Jeżeli chodzi zatem o możliwości zobaczenia meczu Chelsea – Bournemouth na żywo, wybór nie będzie przesadnie duży i w zasadzie skorzystać będzie można tylko z jednego legalnego rozwiązania. Mam tu na myśli serwis streamingowy Viaplay, na którym w obecnym sezonie pokazywanych jest 100% meczów angielskiej Premier League. Swoją drogą, polecam zerknąć na inne transmisje u bukmacherów, gdyż ciekawych gier w niedzielę nie zabraknie! Pozostało mi zatem życzyć jak najlepszego starcia na Stamford Bridge i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze