Chelsea – Borussia Dortmund: kurs 150 na dowolny zakład!

Jude Bellingham

We wtorek wieczorem odbędzie się bardzo ciekawy pojedynek w LM pomiędzy Chelsea a Borussią Dortmund. Bukmacher Superbet z tej okazji przygotował dla nowych graczy specjalną promocję, dzięki której możesz zgarnąć aż 300 PLN bonusu do tego bukmachera. Szczegóły tej oferty znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zachęcam do przeczytania.

300 PLN bonusu na dowolny zakład na mecz Chelsea – Borussia w Superbet!

Pojedynek pomiędzy Chelsea a Borussią Dortmund zapowiada się niezwykle ciekawie. The Blues mają wprawdzie do odrobienia jednobramkowy deficyt z pierwszego spotkania, jednak z pewnością postarają się tutaj o dobry wynik i o ostateczne wyjście z kryzysu, w jakim się ostatnio znaleźli. Drużyna z Dortmundu gra jednak ostatnio jak z nut i w 2023 roku nie zanotowała choćby remisu, więc trudno dziwić się, że zdaniem bukmacherów to ekipa Edina Terzicia będzie faworytem do awansu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, a masz swoje typy na ten mecz lub dowolne spotkanie LM, możesz je obstawić i przy okazji zagrać o 300 PLN bonusu w Superbet! Jak to działa?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpłać przynajmniej 50 PLN na depozyt
  3. Zagraj kupon single z oferty na mecz Chelsea – Borussia Dortmund (albo innego meczu LM z 7 lub 8 marca 2023)
  4. Stawka kuponu = 2 PLN
  5. Jeżeli zagrany przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie
  6. Przy grze za 2 PLN obstawisz zatem taki typ po kursie 150,00
  7. Życzę powodzenia!
Superbet LM 7 i 8 marca 2023

Taka oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ to Ty decydujesz, jaki typ chcesz zagrać i samodzielnie określasz skalę ryzyka. Jeśli chcesz skorzystać z szansy na zdobycie dodatkowych 300 PLN na grę, skorzystaj z naszego kodu promocyjnego do Superbet i weź udział w promocji!

Obrazek w tle: fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze