Rynek polskich zakładów bukmacherskich stale się powiększa, a najnowszym operatorem, który rozpoczął działalność na terenie naszego kraju jest BETFAN. Obecnie firma koncentruje się wyłącznie na działalności w Internecie. Czym przykuwa uwagę nowych graczy?

BETFAN stawia na …rozrywkę!

Większość legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję od Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów na terenie Polski opiera swoją ofertę o wydarzenia sportowe. BETFAN również daje swoim graczom do dyspozycji najważniejsze dyscypliny, jednak operator mocno postawił na innowację. W tym przypadku jest nią typowanie wydarzeń obejmujących tematy pozasportowe. Do obstawienia w ofercie bukmachera znajdziemy między innymi: politykę, show-biznes, ekonomię, pogodę, czy inne kwestie, które poruszymy za chwilę.

Piotr Sienkiewicz (prezes zarządu BETFAN): Chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich. Dlatego nie skupiamy się wyłącznie na wydarzeniach sportowych i ich wynikach, bacznie obserwujemy otoczenie i proponujemy naszym fanom zakłady odpowiadające różnorodnym zainteresowaniom.

Wyjątkowe zakłady tylko w BETFAN!

W ofercie bukmachera aktualnie można na przykład znaleźć plebiscyt na Złotą Piłkę ze świata piłki nożnej, ale także wybory do Europarlamentu 2019 r. Typowaliście kiedyś wybory z handicapem (-1) w przypadku betu na Prawo i Sprawiedliwość z kursem 1.85 lub z handicapem (+1) przy typowaniu Koalicji Europejskiej. Teraz już możecie! Jeśli to jeszcze Was nie przekonało, to zakład z możliwością obstawienia płci drugiego dziecka Otylii Jędrzejczak będzie wystarczający. Co ciekawe, niższy kurs jest na chłopca – 1.75, a na dziewczynkę 1.85.

betfanBukmacher BETFAN postawił na coś innego, co z pewnością zwróciło uwagę graczy. W końcu w branży jest jeszcze wiele niewykorzystanego miejsca w zakładach specjalnych, co najlepiej widać po ofercie tego operatora. Jakie opinie będą mieli gracze? Czas pokaże, ale początek jest ciekawy.